Sprzedawca

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, metkowanie, przyjęcie towaru.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • nie wymagane
    • komunikatywność
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, brak
        Uprawnienia:
        • obsługa kasy fiskalnej
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane.
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez PUP
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
          Osoba do kontaktu: Marcin Gwozda
          Numer telefonu: 846383366
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: skierowanie
          przekazania dokumentów:
          Układanie kostki brukowej
          StPr/20/1363
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          Opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć dydaktycznych, organizowanie uroczystości.
          StPr/20/1367

          Organizacja i prowadzenie imprez rozrywkowych z wykorzystaniem sprzętu wideo
          StPr/20/1371

          Prowadzenie rejestru przychodów i kosztów podatkowych, rozliczanie podatników VAT, sporządzanie sprawozdań finansowych, dekretowanie oraz księgowanie dokumentów, pełna księgowość.
          StPr/20/1376
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          Prowadzenie zajęć praktycznej nauki zawodu oraz związanej z tym dokumentacji dla zawodów: monter robót wykończeniowych w budownictwie, technik budownictwa
          StPr/20/1347

          Prowadzenie zajęć praktycznych z uczniami oraz wykonywanie prac z zakresu diagnozowania i naprawy elektronicznych i elektrycznych układów pojazdów samochodowych
          StPr/20/1348

          Prowadzenie zajęć praktycznej nauki zawodu oraz związanej z tym dokumentacji dla zawodów: mechanik pojazdów samochodowych, technik mechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych
          StPr/20/1349

          Praktyczna nauka jazdy samochodem osobowym oraz ciągnikiem rolniczym
          StPr/20/1350
          wynagrodzenie od od 1 300 PLN

          Prowadzenie zajęć praktycznych z uczniami oraz obsługa, diagnozowanie, naprawa urządzeń i systemów mechatronicznych
          StPr/20/1351

          Prowadzenie zajęć praktycznych z uczniami oraz wykonywanie prac z zakresu diagnozowania i naprawy zespołów i podzespołów maszyn rolniczych
          StPr/20/1352