Asystent projektanta instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Karola Namysłowskiego 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Projektowanie sieci i instalacji gazowych, ciepłowniczych i wentylacyjnych oraz wewnętrznych instalacji sanitarnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.05.2020
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne - lub pokrewne
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
    • obsługa komputera
      Wymagania dodatkowe
      Uprawnienia:
      • umiejętność obsługi Auto Cad
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PRO-TECH TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o.
        Adres: Karola Namysłowskiego 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu: Tomasz Szewczak
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Prowadzenie pojazdu o DMC 3,5 tony w celu rozwożenia towarów po UE (Polska, Niemcy, Holandia, Belgia, Francja itp.)
        StPr/20/0896
        wynagrodzenie od 5 000 - 6 000 PLN

        Zajęcia z pomocy psychologiczno - pedagogicznej, zajęcia rewalidacyjne.
        StPr/20/0897
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        Obsługa równiarki. Wykonywanie prac związanych z budową i remontem dróg.
        StPr/20/0893
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Obsługa koparki
        StPr/20/0894

        Wykonywanie prac przy budowie dróg.
        StPr/20/0895

        Pomoc przy prowadzeniu i rozliczaniu budów. (Budowy realizowane na terenie województwa lubelskiego przez Kierownictwo Grupy Robót w Koszarsku gm. Żółkiewka
        StPr/20/0135
        wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN

        Indywidualna i kompleksowa obsługa klientów, samodzielne prowadzenie KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami, kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań, sporządzenia deklaracji PIT i VAT, JPK, sporządzanie list płac i deklaracji ZUS.
        StPr/20/0884

        Obsługa pogrzebu
        StPr/20/0885

        Kierowanie pojazdem dostawczym, zabezpieczenie ładunków, uzupełnianie dokumentacji,
        StPr/20/0886

        Samodzielne projektowanie konstrukcji budowlanych
        StPr/20/0868
        wynagrodzenie od 3 700 - 4 840 PLN