Magazynier

Miejsce pracy: Karola Namysłowskiego 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Obsługa magazynu, przyjmowanie i wydawanie towarów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 18.03.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • dobra organizacja pracy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Chęć do pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: KRYSTOZAM Sp.z o.o.
      Adres: Karola Namysłowskiego 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, inny - Spotkanie z pracodawcą 17.03.2020 o godz 09:00
      Prowadzenie pojazdu o DMC 3,5 tony w celu rozwożenia towarów po UE (Polska, Niemcy, Holandia, Belgia, Francja itp.)
      StPr/20/0896
      wynagrodzenie od 5 000 - 6 000 PLN

      Zajęcia z pomocy psychologiczno - pedagogicznej, zajęcia rewalidacyjne.
      StPr/20/0897
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Obsługa równiarki. Wykonywanie prac związanych z budową i remontem dróg.
      StPr/20/0893
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Obsługa koparki
      StPr/20/0894

      Wykonywanie prac przy budowie dróg.
      StPr/20/0895

      Pomoc przy prowadzeniu i rozliczaniu budów. (Budowy realizowane na terenie województwa lubelskiego przez Kierownictwo Grupy Robót w Koszarsku gm. Żółkiewka
      StPr/20/0135
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN

      Indywidualna i kompleksowa obsługa klientów, samodzielne prowadzenie KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami, kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań, sporządzenia deklaracji PIT i VAT, JPK, sporządzanie list płac i deklaracji ZUS.
      StPr/20/0884

      Obsługa pogrzebu
      StPr/20/0885

      Kierowanie pojazdem dostawczym, zabezpieczenie ładunków, uzupełnianie dokumentacji,
      StPr/20/0886

      Samodzielne projektowanie konstrukcji budowlanych
      StPr/20/0868
      wynagrodzenie od 3 700 - 4 840 PLN