Pomocnik konserwatora urządzeń dźwigowych

Miejsce pracy: 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Pomoc w serwisie i naprawa urządzeń dźwigowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.03.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 5 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość zagadnień elektryka
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Uprawnienia:
        • uprawnienia SEP do 1 kV
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane.
          Pracodawca: "INWESTPROJEKT-DŹWIG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: KLEEBERGA 12A, 20-243 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie
          Osoba do kontaktu: Marek Wereski
          Numer telefonu: 697715210
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          Sprzątanie galerii handlowej
          StPr/20/0448
          wynagrodzenie od od 1 300 PLN

          Kupno i sprzedaż walut obcych.
          StPr/20/0640
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          Obsługa zamówień i monitorowanie procesu ich realizacji, obsługa klienta w tym kontakt mailowy i telefoniczny z kontrahentami, utrzymywanie kontaktów z klientami celem utrzymania relacji handlowych
          StPr/20/0644

          Sprzedaż materiałów budowlanych.
          StPr/20/0645

          Sprzedaż materiałów budowlanych, farb, narzędzi, obsługa klienta.
          StPr/20/0630

          Sprzedaż materiałów budowlanych, farb, narzędzi, obsługa magazynu - przyjmowanie i wydawanie towaru.
          StPr/20/0631

          Koszenie trawy, przycinanie drzew i krzewów.
          StPr/20/0633

          Ochrona powierzonego mienia.
          StPr/20/0634

          Wykonywanie prac brukarskich
          StPr/20/0635

          Wykonywanie prac ogólnobudowlanych.
          StPr/20/0636