Pielęgniarka

Miejsce pracy: Aleje Jana Pawła II 10, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Zapewnienie i realizacja kompleksowej opieki pielęgniarskiej pacjentom
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki na obszarze RP
    • komunikatywność
    • dobra organizacja pracy
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane.
        Pracodawca: NU-MED Centrum Diagnostyki I Terapii Onkologicznej Zamość sp. z o.o.
        Adres: Aleje Jana Pawła II 10, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu: Barbara Nizio
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście - p. I sekretariat
        Sprzątanie galerii handlowej
        StPr/20/0448
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        Dbanie o czystość we wszystkich obiektach OSiR, czyszczenie sanitariów, toalet, płaskich powierzchni
        StPr/20/0657
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        Zakwaterowanie gości, udzielanie informacji w zakresie usług hotelowo-gastronomicznych.
        StPr/20/0663
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Kupno i sprzedaż walut obcych.
        StPr/20/0640

        Obsługa zamówień i monitorowanie procesu ich realizacji, obsługa klienta w tym kontakt mailowy i telefoniczny z kontrahentami, utrzymywanie kontaktów z klientami celem utrzymania relacji handlowych
        StPr/20/0644

        Sprzedaż materiałów budowlanych.
        StPr/20/0645

        Sprzedaż materiałów budowlanych, farb, narzędzi, obsługa klienta.
        StPr/20/0630

        Sprzedaż materiałów budowlanych, farb, narzędzi, obsługa magazynu - przyjmowanie i wydawanie towaru.
        StPr/20/0631

        Koszenie trawy, przycinanie drzew i krzewów.
        StPr/20/0633

        Ochrona powierzonego mienia.
        StPr/20/0634