Kierowca samochodu dostawczego

Miejsce pracy: 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdu o DMC 3,5 tony w celu rozwożenia towarów po UE (Polska, Niemcy, Holandia, Belgia, Francja itp.)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wynagrodzenie brutto: 5 000 - 6 000 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
    • dobra organizacja pracy
    • dyspozycyjność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane. Mile widziane osoby również z wykształceniem podstawowym.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PR Creative Monika Tuszakowska
      Adres: 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 888479560
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Przewóz towarów na trasach europejskich.
      StPr/19/3840
      wynagrodzenie od 7 000 - 8 000 PLN

      Prowadzenie drobnych napraw w budynkach mieszkalnych
      StPr/19/3851
      wynagrodzenie od 2 300 - 2 600 PLN

      Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji i urządzeń elektrycznych.
      StPr/19/3856
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      - obsługa klientów, - przygotowanie towaru do wysyłki, - rozładunek/załadunek towaru, - prace porządkowe
      StPr/19/3857
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Przygotowywanie posiłków z produktów i półproduktów, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, znajomość kuchni tureckiej.
      StPr/19/3858

      Przygotowanie miejsca pracy, zabezpieczenie miejsca montażu przed zagrożeniami i wypadkami, wykonywanie montaży.
      StPr/19/3859

      Dokonywanie zgłoszeń celnych
      StPr/19/3833
      wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

      Współpraca oraz budowanie relacji z dyrekcją szkół i przedszkoli oraz nauczycielami. Prowadzenie spotkań sprzedażowych ofert edukacyjnych. Doradztwo sprzedaży, organizacja konferencji, eventów
      StPr/19/3838
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Obsługa pogrzebu
      StPr/19/3820

      Układanie wiązanek z kwiatów ciętych i sztucznych.
      StPr/19/3822