Operator węzła betonowego

Miejsce pracy: Peowiaków 7, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn do produkcji betonu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
    Uprawnienia:
    • dobra organizacja pracy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Uprawnienia operatora do produkcji betonu
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Peowiaków 7, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV + podanie
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Przygotowywanie posiłków, opracowywanie menu do kart przyjęć okolicznościowych, odpowiedzialnośc za powierzony towar, zarządzanie zespołem.
      StPr/22/1591
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Przygotowywanie posiłków według karty dań.
      StPr/22/1589

      Prace porządkowe w kuchni, pomoc w przygotowywaniu dań.
      StPr/22/1590

      Składanie mebli, montaż u klienta.
      StPr/22/1575
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      - utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów; - przygotowywanie warzyw i owoców obieranie, krojenie; - gastronomiczny rozbiór mięsa; - wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza; - porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych
      StPr/22/1578

      Przygotowywanie posiłków według karty menu.
      StPr/22/1579

      Sprzedaż towarów w sklepie motoryzacyjno - rowerowym
      StPr/22/1584
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Pomoc mieszkańcom w codziennych czynnościach w zakresie samoobsługi, pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie i higienę osobistą mieszkańców, aktywizowanie podopiecznych do zwiększania ich samodzielności życiowej.
      StPr/22/1585

      Przeprowadzanie spisu z natury, sporządzanie dokumentów spisowych, wycena materiałów, wprowadzanie pozycji do ewidencji środków trwałych niskocennych.
      StPr/22/1587

      Rejetracja pacjentów, obsluga kasy fiskalnej.
      StPr/22/1588