Pracownik drogowy

Miejsce pracy: 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Praca przy utrzymaniu dróg krajowych, montaż barier energochłonnych i oznakowania pionowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 14.10.2019
Wynagrodzenie brutto: 3 493 - 4 927 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • nie wymagane
    • dobra sprawność fizyczna
    • dobra organizacja pracy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Chęć do pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PHU Usługi Leśne Pańczyk Michał
      Adres: Zielona 21, 22-448 Michalów, powiat: zamojski, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Michał Pańczyk
      Numer telefonu: 782353030
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - kontakt telefoniczny w godz 8-16
      Organizacja pracy rejestracji, prowadzenie dokumentacji medycznej, gromadzenie, porządkowanie informacji medycznych, dokonywanie rozliczeń, zajmowanie się korespondencją
      StPr/19/3602
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Ważenie towarów i układanie w chłodni, przyjmowanie i wydawanie towaru.
      StPr/19/3604

      Pomoc administracyjna zobowiązana jest do wykonywania różnych czynności biurowych i poleceń zleconych przez dyrektora wynikających z organizacji szkoły.
      StPr/19/3608

      Prowadzenie dokumentacji obiektu. Organizowanie przeglądów technicznych zgodnie z prawem budowlanym, p-poż., Bhp. Dokonywanie bieżącej konserwacji i przeglądów technicznych, bieżących napraw budynku,
      StPr/19/3612
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Wykonywanie wszelkiego rodzaju czynności konserwacyjnych w sklepie (naprawa lub wymiana zawiasów i zamków, klamek). Wymiana żarówek i świetlówek, wyłączników. Naprawa lub wymiana urządzeń hydrauliczny
      StPr/19/3615

      Wykonywanie zadań związanych z pracą pod napięciem i obsługą urządzeń elektrycznych, prace pomocnicze w warsztacie elektrycznym. Wykonywanie zadań związanych z przygotowaniem do pracy maszyn i urządze
      StPr/19/3619
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Prowadzenie biura, obsługa urządzeń biurowych, przygotowywanie ofert, rozliczanie pracowników, obsługa korespondencji
      StPr/19/3620

      Obsługa klienta, sprzedaż produktów, przyjmowanie towaru.
      StPr/19/3595

      Sporządzanie potraw kuchni polskiej
      StPr/19/3597

      Instalacja sieci światłowodowych.
      StPr/19/3598