Elektromechanik pojazdów samochodowych

Miejsce pracy: Szczebrzeska 121a, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Naprawa instalacji elektrycznych, diagnostyka samochodowa.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 01.12.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 4 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • elektromechanik-elektryk samochodowy
    • umiejętności manualne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane doświadcznie zawodowe na zgłoszonym lub pokrewnym stanowisku.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZURIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: 23-304 Zdzisławice 6, powiat: janowski, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Arkadiusz Małek
      Numer telefonu: 723874066
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      1. Sporządzenie miesięcznych bilansów energetycznych oraz analiz wskaźników technicznych dotyczących systemu ciepłowniczego zakładu Zamość sprawności produkcji, sprzedaży, zużycia czynników energetycznych i paliw). 2. Sporządzanie danych pod kątem sprawozdawczości wewnętrznej (spółki, grupy) i zewnętrznej (GUS, ARE, URE) oraz taryf dla ciepła. 3. Nadzór nad właściwym utrzymaniem zapasów paliw w źródłach Zakładu Zamość. 4. Prognozowanie krótko i długoterminowe wielkości technicznych i finansowych związanych z produkcją i sprzedażą ciepła oraz energii elektrycznej, a także zużycia paliw i czynników energetycznych. 5. Współudział w planowaniu modernizacji i remontów systemu ciepłowniczego. 6. Współudział w kosztorysowaniu planowanych modernizacji i remontów systemu ciepłowniczego.
      StPr/21/3621
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      1. Wydawanie warunków na przyłączenie do sieci ciepłowniczej, opracowywanie programów i analiz pracy sieci, programów awaryjnych wyłączeń i planów rozwoju systemu ciepłowniczego miasta Zamość, 2. Opracowywanie i uzgadnianie dokumentacji projektowych, przygotowywanie dokumentacji do zgłoszeń i pozwoleń na budowę, udział w naradach koordynacyjnych, opiniowanie zmian w planie zagospodarowania przestrzennego miasta. 3. Kosztorysowanie przyłączy, modernizacji, remontów, konserwacji i przeglądów, 4. Opracowywanie propozycji modernizacji celem poprawy efektywności przesyłu i dystrybucji ciepła w Zamościu oraz minimalizacji częstotliwości zakresu usterek i awarii, 5. Dokonywanie uzgodnień z właścicielami działek i infrastruktury podziemnej w zakresie kolizji 6. Nadzór nad dokumentacja
      StPr/21/3622

      - montaż instalacji fotowoltaicznej; - montaż innych urządzeń związanych z instalacją; - budowa konstrukcji pod instalacje; - inne prace instalacyjne
      StPr/21/3626
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Murowanie, prace ogólnobudowlane.
      StPr/21/3617
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Bieżąca naprawa pojazdów samochodowych, wymiana płynów eksploatacyjnych w pojazdach, wykonywanie prac demontażowo-montażowych, ustalanie i usuwanie usterek w pojazdach osobowych, wymiana części eksploatacyjnych.
      StPr/21/3613
      wynagrodzenie od od 2 800 do 4 000 PLN

      Nocny nadzór nad obiektem, drobne prace gospodarcze.
      StPr/21/3614

      Zadaniem zatrudnionej osoby będzie utrzymywanie czystości w pawilonie handlowym, oraz w pomieszczeniach przynależnych.
      StPr/21/3615

      Rozliczanie środków płatniczych, wydawanie reszty, dbanie o poprawne saldo kasy.
      StPr/21/3616

      1. Utrzymanie urządzeń wytwarzających, przesyłających energię cieplną w stanie pełnej sprawności technicznej i gotowości do pracy. 2. Dążenie do bezawaryjnej i ciągłej produkcji oraz dostawy energii cieplnej dla odbiorców. 3. Bieżąca konserwacja urządzeń takich jak wentylatory, zawory pompy itp. oraz usuwanie bieżących awarii. 4. Eksploatacja i kontrola urządzeń zgodnie z instrukcją obsługi ( dokumentacja techniczno-ruchową ). 5. Bieżąca analiza procesów spalania pod względem dopuszczalnych norm emisji, osiąganiem maksymalnej sprawności kotłów oraz DTR wszystkich eksploatowanych urządzeń. 6. Przestrzeganie przepisów BHP. 7. Organizacja stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. 8. Realizacja zadań przypisanych w/w stanowisku pracy określonych w procedu
      StPr/21/3603
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      1. Obsługa węzłów wymiennikowych i sieci a szczególności obsługa , konserwacja , remont urządzeń elektrycznych AKP oraz instalacji NN do 1 kV. 2. Stały dozór nad właściwą pracą urządzeń elektrycznych i aparatury AKP. 3. Usuwanie na bieżąco usterek instalacji siłowej, oświetleniowej, sterowniczej oraz aparatury AKP. 4. Kontrola poprawności pracy układów pomiarowych, wymiana uszkodzonych urządzeń. 5. Obsługa telemetrii Vector na układach pomiarowych, montaż, programowanie, kontrola poprawności odczytów. 6. Bieżące monitorowanie urządzeń ciepłowniczych na węzłach , uczestnictwo w dokonywaniu rozruchu, zatrzymań i przełączeń na węzłach, sieciach ciepłowniczych, instalacjach odbiorczych, rozdzielaczach c o.. 7. Dbałość o porządek i estetyczny wygląd stanowiska pracy oraz węzłów cieplnych.
      StPr/21/3604