Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Peowiaków 7, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Naprawa samochodów ciężarowych, osobowych i maszyn budowlanych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 02.11.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Uprawnienia:
    • znajomość zagadnień mechanicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Minimum 1 rok doświadczenia na danym stanowisku.
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Peowiaków 7, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV+podanie
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Przewóz towarów na terenie województwa lubelskiego
      StPr/21/3198
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Działanie na rzecz rozwoju firmy, promowanie marki produktu, analiza sytuacji, badanie potrzeb i oczekiwań klientów wobec produktów, opieka nad klientami.
      StPr/21/3199

      - przygotowywanie warzyw i owoców obieranie, krojenie - utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów - gastronomiczny rozbiór mięsa
      StPr/21/3203
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Meldowanie i wymeldowanie gości, wystawianie dokumentów kasowych, wprowadzanie rezerwacji mailowych oraz telefonicznych, sporządzanie raportów, dbanie o wizerunek firmy.
      StPr/21/3190

      Utrzymanie czystości na powierzonych obiektach.
      StPr/21/3177
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      - utrzymanie porządku i czystości wewnątrz budynku i w jego otoczeniu, - obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego do pracy, - wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz obiektu, - pielęgnacja zieleni, - odśnieżanie dróg i parkingów
      StPr/21/3180
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze z młodzieżą z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
      StPr/21/3184
      wynagrodzenie od od 4 046 PLN

      Docelowo transport towarów na terenie kraju oraz UE, tymczasowo transport buraków do cukrowni.
      StPr/21/3168
      wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

      Utrzymanie czystości biur, pomieszczeń socjalnych.
      StPr/21/3170

      Prace gospodarcze na zewnątrz obiektu, koszenie trawy, grabienie liści.
      StPr/21/3172