Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Jana Kilińskiego 86E, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Cięcie płyt warstwowych, przygotowywanie zamówień.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.10.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • umiejętność szybkiego uczenia się
    • dobra organizacja pracy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane, chęć do pracy, mile widziana umiejętność obsługi pilarki.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ULTRAGROUP MICHAŁ LIZUT
      Adres: Juliusza Słowackiego, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Łukasz Mil
      Numer telefonu: 784784615
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Obsługa gości, przyjmowanie zamówień.
      StPr/21/2890
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Przewóz osób na terenie powiatu zamojskiego.
      StPr/21/2895
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Trasnoport towarów przy budowie dróg.
      StPr/21/2859
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami elektrycznymi i elektroenergetycznymi przy realizacji Inwestycji prowadzonych przez Spółkę. Sprawdzanie jakości wykonywanych robót. Kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach. Sprawdzanie jakości wykonywanych robót. Kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach. Opracowanie wytycznych projektowych, kosztorysów i przedmiarów, wycen prac dla planowanych przez Spółkę zadań inwestycyjnych, Prowadzenie korespondencji z Wykonawcami i innymi podmiotami uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym Przygotowywanie sprawozdań i raportów z realizowanych zadań. Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami elektrycznymi i elektroenergetycznymi przy realizacji Inwestycji prowadzonych przez Spółkę. Sprawdzanie jakości wykonywanych robót. Kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach. Sprawdzanie jakości wykonywanych robót. Kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach. Opracowanie wytycznych projektowych, kosztorysów i przedmiarów, wycen prac dla planowanych przez Spółkę zadań inwestycyjnych, Prowadzenie korespondencji z Wykonawcami i innymi podmiotami uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym Przygotowywanie sprawozdań i raportów z realizowanych zadań.
      StPr/21/2860
      wynagrodzenie od od 3 500 do 4 500 PLN

      Prace porządkowo-gospodarcze
      StPr/21/2869

      - prowadzenie dokumentacji pracowniczej w programie kadrowym i w wersji papierowej, - sporządzanie umów cywilno-prawnych, - znajomość programu Płatnik, - ewidencjonowanie zwolnień lekarskich, - sporządzanie planów urlopów, ewidencjonowanie i rozliczanie urlopów pracowniczych, - wystawianie zaświadczeń na wniosek pracownika (o zatrudnieniu i innych), - udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, - sporządzanie wymaganych sprawozdań, zestawień i raportów, - nadzór nad korespondencja przychodzącą i wychodzącą Działu Kadr, Szkoleń i Płac, - sporządzanie umów o pracę oraz oświadczeń o ich rozwiązaniu, - wypełnianie świadectw pracy, - nadzór nad ewidencją czasu pracy, - prowadzenie akt osobowych, - nadzór nad wykonywaniem wymaganych dla danego stanowiska pracy badań wstępnych i kontrolnych pracowników, - udział przy ewentualnych kontrolach PIP, US, ZUS dostarczanie wymaganej dokumentacji i udzielenie wyjaśnień, - monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy
      StPr/21/2883
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 000 PLN

      - prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych, - nadzór i przestrzeganie ustawy Prawo zamówień publicznych i przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, - udział w pracach komisji przetargowych powoływanych przez Dyrektora Szpitala, - przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z obowiązującymi przepisami, - dokonywanie analizy ofert pod względem braku podstaw do wykluczenia z postępowania i spełnienia warunków udziału w postępowaniu, - gromadzenie i przechowywanie dokumentacji przetargowej wraz ze wszystkimi załącznikami, - weryfikowanie zgodności opisu przedmiotu zamówienia, warunków udziału w postępowaniu i sposobu oceny ich spełniania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa zamówień publicznych, - współpraca z zespołem radców prawnych i komorkami merytorycznymi, - sporządzanie niezbędnej korespondencji i dokumentacji związanej z funkcjonowaniem Działu Zamówień Publicznych, - udzielanie komórkom organizacyjnym Szpitala wszelkich wyjaśnień w zakresie udzielania zamówienia publicznego
      StPr/21/2884

      Przerób owoców i warzyw w hali produkcyjnej (praca na taśmie), rozładunek i sortowanie przyjmowanych owoców i warzyw, mycie plastikowych opakowań.
      StPr/21/2882
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      - Obsługa klientów firmy. - Obsługa systemów sklepowych. - Diagnozowanie i naprawianie problemów zgłaszanych przez klientów. - Ustawianie konfiguracji w panelach sklepowych klientów. - Odpowiadanie na wiadomości ze skrzynki e-mailowej. - Współpraca z innymi działami firmy.
      StPr/21/2877
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 200 PLN

      Utrzymanie czystości i porządku na osiedlu.
      StPr/21/2880