Cukiernik

Miejsce pracy: marsz. J. Piłsudskiego 29 B, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Produkcja wyrobów z ciasta drożdżowego i półfrancuskiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Cukiernik* (wymagany staż - lata: 2)
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
      • umiejętności manualne
        Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe SMAKOŁYK Bogdan Skrzypczuk
        Adres: marsz. J. Piłsudskiego 29 B, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu: Bogdan Skrzypczuk
        Numer telefonu: 846272839
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Skierowania
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Kontakt osobisty po wcześniejszym telefonie
        Wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości, przygotowywanie zapraw murarskich
        StPr/19/3281
        wynagrodzenie od 3 500 - 4 500 PLN

        Praca w laboratorium protetycznym
        StPr/19/3268
        wynagrodzenie od 2 250 - 4 000 PLN

        Pomoc w wykonywaniu zabiegów fryzjerskich
        StPr/19/3264
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Wykonywanie zabiegów stomatologicznych
        StPr/19/3267
        wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

        Sprzedaż towarów, dostawa do klienta, załadunek i rozładunek towaru.
        StPr/19/3270
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        Sprzedaż towarów, obsługa klienta
        StPr/19/3275
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        Wykonywanie pokryć dachowych
        StPr/19/3247

        Pomoc przy wykonywaniu pokryć dachowych
        StPr/19/3248
        wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

        Transport klientów taksówką na terenie Zamościa.
        StPr/19/3257

        Naprawa i konserwacja maszyn, rozwiązywanie problemów technicznych w miejscu zamieszkania klienta, prowadzenie dokumentacji serwisowej, praca na terenie woj. lubelskiego i podkarpackiego.
        StPr/19/3237
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN