Elektromechanik

Miejsce pracy: Młyńska 27, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Utrzymanie maszyn i urządzeń w stanie technicznym pozwalającym na realizację zadań produkcji. Wykonywanie przeglądów oraz napraw urządzeń produkcji od strony mechaniczno-elektrycznej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 2 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • dobra organizacja pracy
    • osoba dokładna
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Uprawnienia:
        • uprawnienia SEP do 1 kV
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: SIPMOT Spółka z o. o.
          Adres: Młyńska 27, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu:
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście
          Wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości, przygotowywanie zapraw murarskich
          StPr/19/3281
          wynagrodzenie od 3 500 - 4 500 PLN

          Praca w laboratorium protetycznym
          StPr/19/3268
          wynagrodzenie od 2 250 - 4 000 PLN

          Pomoc w wykonywaniu zabiegów fryzjerskich
          StPr/19/3264
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          Wykonywanie zabiegów stomatologicznych
          StPr/19/3267
          wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

          Sprzedaż towarów, dostawa do klienta, załadunek i rozładunek towaru.
          StPr/19/3270
          wynagrodzenie od od 2 400 PLN

          Sprzedaż towarów, obsługa klienta
          StPr/19/3275
          wynagrodzenie od od 1 125 PLN

          Wykonywanie pokryć dachowych
          StPr/19/3247

          Pomoc przy wykonywaniu pokryć dachowych
          StPr/19/3248
          wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

          Transport klientów taksówką na terenie Zamościa.
          StPr/19/3257

          Naprawa i konserwacja maszyn, rozwiązywanie problemów technicznych w miejscu zamieszkania klienta, prowadzenie dokumentacji serwisowej, praca na terenie woj. lubelskiego i podkarpackiego.
          StPr/19/3237
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN