Opiekun osoby chorej i starszej

Miejsce pracy: 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Opieka nad dzieckiem i dorosłym z orzeczonym stopniem niepełnosprawności w miejscu zamieszkania podopiecznego
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 16.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 18 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • osoba odpowiedzialna
    • zaangażowanie
    • empatia
    • umiejętności opiekuńczo-pielęgnacyjne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane uprawnienia asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekuna medycznego lub kurs opieki nad osobą chorą i starszą.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Stowarzyszenie "Magiczny Ogród"
      Adres: Wiejska 13/1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Barbara Kot
      Numer telefonu: 530614507
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości, przygotowywanie zapraw murarskich
      StPr/19/3281
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 500 PLN

      Praca w laboratorium protetycznym
      StPr/19/3268
      wynagrodzenie od 2 250 - 4 000 PLN

      Pomoc w wykonywaniu zabiegów fryzjerskich
      StPr/19/3264
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Wykonywanie zabiegów stomatologicznych
      StPr/19/3267
      wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

      Sprzedaż towarów, dostawa do klienta, załadunek i rozładunek towaru.
      StPr/19/3270
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Sprzedaż towarów, obsługa klienta
      StPr/19/3275
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      Wykonywanie pokryć dachowych
      StPr/19/3247

      Pomoc przy wykonywaniu pokryć dachowych
      StPr/19/3248
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

      Transport klientów taksówką na terenie Zamościa.
      StPr/19/3257

      Naprawa i konserwacja maszyn, rozwiązywanie problemów technicznych w miejscu zamieszkania klienta, prowadzenie dokumentacji serwisowej, praca na terenie woj. lubelskiego i podkarpackiego.
      StPr/19/3237
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN