Barista

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie kaw, pomoc w kawiarni.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.07.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    • współpraca z ludźmi, dyscyplina i sumienność w pracy. dokładnośc
    • osoba samodzielna
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Uprawnienia:
        • barista
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez PUP
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
          Osoba do kontaktu: Marcin Gwozda
          Numer telefonu: 846383343
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: skierowanie
          przekazania dokumentów:
          Prowadzenie biura, sprzedaż ubezpieczeń,
          StPr/21/2283
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          Prowadzenie gospodarki magazynowej, ewidencjonowanie towaru, wydawanie towaru zgodnie z fakturą i zamówieniem, utrzymanie porządku w magazynie. Dowóz towaru do klienta.
          StPr/21/2289

          -prace porządkowe na terenie obiektu, -obsługa ładowarki do węgla, -rozwożenie węgla do klienta
          StPr/21/2290

          - obsługa klienta, - składanie zamówień na towary u dostawców, - wystawianie faktur, paragonów
          StPr/21/2292

          Diagnozowanie usterek i ocena stanu technicznego pojazdów, wymiana uszkodzonych podzespołów pojazdów osobowych.
          StPr/21/2294

          Obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, obsługa klienta.
          StPr/21/2296
          wynagrodzenie od 1 489 PLN

          Produkcja wyrobów garmażeryjnych.
          StPr/21/2299

          Obsługa klienta
          StPr/21/2301

          - montaż instalacji fotowoltaicznej; - montaż innych urządzeń związanych z instalacją; - budowa konstrukcji pod instalacje; - inne prace instalacyjne
          StPr/21/2302

          Prace ogólnobudowlane
          StPr/21/2274