Pracownik ochrony

Miejsce pracy: 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Ochrona fizyczna placu budowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 21.06.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Osoba punktualna, spostrzegawcza i sumienna. Mile widziane doświadczenie zawodowe
    Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KARABELA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Sokola 14, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Maciej Zaczyński
    Numer telefonu: 815341261
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    PRACA PRZY DOCIEPLENIACH
    StPr/21/1821
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Utrzymanie porządku, prace porządkowe, drobne naprawy
    StPr/21/1822

    Serwowanie napojów i podawanie posiłków w restauracji.
    StPr/21/1823

    Przygotowanie towaru do wysyłki, dowóz do klienta i inne prace magazynowe.
    StPr/21/1824

    Pozyskiwanie nowych odbiorców dla firmy, przyjmowanie zamówień od obecnych.
    StPr/21/1825

    Wykonywanie prac elektroinstalacyjnych. Praca na terenie powiatu zamojskiego.
    StPr/21/1826

    Przygotowywanie kaw, pomoc w kawiarni.
    StPr/21/1830

    Prowadzenie róbót budowlanych w zakresie instalacji sieci wodno-kanalizacyjnych
    StPr/21/1827
    wynagrodzenie od od 3 500 do 4 500 PLN

    Przygotowanie placu pod kanalizacje burzowe, deszczowe. Układanie płyt, kostki brukowej.
    StPr/21/1828
    wynagrodzenie od od 3 500 do 4 000 PLN

    Organizacja i prowadzenie różnych form działalności społeczno-kulturalnej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, prace biurowe.
    StPr/21/1811
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN