Pracownik biurowo-terenowy

Miejsce pracy: 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta indywidualnego i hurtowego, obsługa korespondencji, sporządzanie ofert dla klienta, dokonywanie pomiarów stolarki okiennej, obsługa produkcji, sporządzanie dokumentacji produkcyjnej, zamawianie towarów do produkcji, transport towarów do klienta.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 04.05.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • umiejętność radzenia sobie ze stresem
    • obsługa komputera
    • komunikatywność
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat), techniczne
        Uprawnienia:
        • operator wózka widłowego
        • szkolenie z zakresu projektowanie CAD/CAM
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe i znajomość technologii produkcji stolarki PCV i aluminium mile widziane, chęć do pracy, kultura osobista, istnieje możliwość przyuczenia, umiejętność liczenia, przeliczania itp. praca w stabilnej rozwijającej się firmie
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PRIVLAND
          Adres: 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
          Osoba do kontaktu: Bartłomiej Przyczyna
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          Koszenie trawy na terenie Zamościa.
          StPr/21/1399
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          - Wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska; - kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych; - rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów; - ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych;
          StPr/21/1411

          Wykonywanie wykopów i wyrównywanie terenu.
          StPr/21/1410

          Realizacja złożonych zamówień w sklepie internetowym
          StPr/21/1388

          Montowanie elementów i podzespołów stolarki budowlanej
          StPr/21/1392

          Dowóz towaru do klienta (rozwożenie węgla, dostarczanie zamówień)
          StPr/21/1377

          Przygotowywanie posiłków dietetycznych.
          StPr/21/1379
          wynagrodzenie od od 3 280 do 4 130 PLN

          Sprzedaż i fakturowanie towarów w hurtowni art. fryzjerskich
          StPr/21/1380

          Planowanie i realizowanie zadań kulturalnych w jednostce.
          StPr/21/1381
          wynagrodzenie od od 1 400 PLN

          Opieka i pielęgnacja nad zwierzętami, pomoc w nadzorze i organizcacji codziennego życia mini zoo.
          StPr/21/1362
          wynagrodzenie od 1 440 PLN