Murarz

Miejsce pracy: Karola Namysłowskiego 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Murowanie ścianek działowych, wykonywanie fundamentów, murów zbrojonych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, budowlane
    Zawód:
    • Murarz (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Uprawnienia:
      • murarskie
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe mile widziane
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "BUDMAT" SPÓŁKA JAWNA TADEUSZ ROZMUS, JÓZEF MAŁYSZ
        Adres: Karola Namysłowskiego 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 84 639 99 42
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Koszenie trawy na terenie Zamościa.
        StPr/21/1399
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Realizacja złożonych zamówień w sklepie internetowym
        StPr/21/1388

        Montowanie elementów i podzespołów stolarki budowlanej
        StPr/21/1392

        Dowóz towaru do klienta (rozwożenie węgla, dostarczanie zamówień)
        StPr/21/1377

        Przygotowywanie posiłków dietetycznych.
        StPr/21/1379
        wynagrodzenie od od 3 280 do 4 130 PLN

        Sprzedaż i fakturowanie towarów w hurtowni art. fryzjerskich
        StPr/21/1380

        Planowanie i realizowanie zadań kulturalnych w jednostce.
        StPr/21/1381
        wynagrodzenie od od 1 400 PLN

        Opieka i pielęgnacja nad zwierzętami, pomoc w nadzorze i organizcacji codziennego życia mini zoo.
        StPr/21/1362
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        Spawanie konstrukcji stalowych.
        StPr/21/1357

        - ustalanie zakresu prac montażowych konstrukcji stalowej; - przygotowywanie narzędzi, sprzętu do wykonania konstrukcji stalowej; - wykonywanie montażu konstrukcji stalowej; - kontrolowanie jakości wykonanego montażu; - zabezpieczanie konstrukcji stalowej przed utratą stateczności; - transport towarów samochodem typu bus
        StPr/21/1354