Konstruktor

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Samodzielne projektowanie detali oraz układów mechanicznych wg planu konstrukcji, Aktualizacja i modyfikacja konstrukcji istniejących, Prowadzenie dokumentacji technicznej, Przygotowywanie wymagań technicznych i nadzór nad projektami mechanicznymi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 03.05.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
    • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
      • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
      • rysowanie AUTO-cad i SolidEdge
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Znajomość programów: SolidWorks, SolidEdge, AutoCad [Umiejętność 1] : znajomość języka ukraińskiego
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu: Marcin Gwozda
        Numer telefonu: 846383343
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        Prowadzenie rejestru przychodów i kosztów podatkowych, rozliczanie podatników VAT, sporządzanie sprawozdań finansowych, dekretowanie oraz księgowanie dokumentów, pełna księgowość.
        StPr/21/1117
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Przygotowywanie posiłków, obsługa baru, serwowanie napojów.
        StPr/21/1119
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Obsługa gości hotelowych, zakwaterowanie, obsługa programów hotelowych, meldowanie gości, rozliczanie pobytu.
        StPr/21/1120
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Utrzymywanie czystości w hotelu, sprzątanie pokoi, zmiana pościeli.
        StPr/21/1121

        Strzyżenie, koloryzacja, upięcia włosów, dobór fryzury do twarzy i sylwetki.
        StPr/21/1101

        Przygotowywanie przetargów, obsługa klientów, przyjmowanie/wysyłka korespondencji i przesyłek, wystawianie faktur i paragonów, prowadzenie biura
        StPr/21/1104

        Przygotowanie kosztorysów ofertowych i projektów branży elektrycznej, analiza dokumentacji technicznej, analiza przedmiarów, sporządzanie dkoumentacji budowlanej branzy elektrycznej
        StPr/21/1106
        wynagrodzenie od od 7 000 do 10 000 PLN

        Przygotowanie i organizacja budowy, zarządzanie pracą podległych brygad, przygotowanie dokumentów wewnętrznych
        StPr/21/1108

        Murowanie ścianek działowych, wykonywanie fundamentów, murów zbrojonych
        StPr/21/1109
        wynagrodzenie od od 3 500 do 4 000 PLN

        Wykonywanie robót ogólno-budowlanych
        StPr/21/1110