Kierowca zaopatrzeniowiec

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Odpowiedzialny za dostarczanie na miejsce wykonywania usług/zleceń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 19.02.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
    • osoba sumienna
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia i doposażenia stanowiska pracy dla bezrobotnych z grup wiekowych -30, +50.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Damian Złomańczuk
      Numer telefonu: 846383366
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      - prowadzenie dokumentów działalności dydaktycznej w dziedzinie psychologii, - współpraca z lekarzem, pielęgniarkami, pracownikami socjalnymi i duchownym, - prowadzenie konsultacji, - dbanie o zaspokojenie potrzeb emocjonalnych, społecznych i poznawczych pacjentów
      StPr/21/0599
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      - utrzymanie czystości, porządku i wyposażenia pokoi na terenie hotelu, - przygotowanie zamówień na środki czystości, - współpraca z recepcją i restauracją w zadaniach obsługi gości
      StPr/21/0606

      Transport towarów na terenie woj. lubelskiego
      StPr/21/0609
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Obsługa urządzenia produkcyjnego - granulatora.
      StPr/21/0577
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Znajomość przepisów Ustawy o VAT w zakresie odliczania podatku vat i prowadzenie rejestrów dla potrzeb tego podatku; Znajomość przepisów ustawy o CIT odnośnie rozliczenia podatkowego kosztów; Prowadzenie ewidencji rozrachunków i ich wycena do prawozdania zgodnie z Ustawą o Rachunkowości; Sporządzanie przelewów; Obsługa kasy fiskalnej.
      StPr/21/0578
      wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych i laboratoryjnych
      StPr/21/0579
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Sprzedaż farb i lakierów, podłóg, paneli i drzwi
      StPr/21/0580

      Zadaniem zatrudnionej osoby będzie utrzymywanie czystości w pawilonie handlowym, oraz w pomieszczeniach przynależnych.
      StPr/21/0582

      Wykonywanie prac murarskich
      StPr/21/0584

      - obsługa klienta, - wycena, metkowanie, ekspozycja towaru na półkach - sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym
      StPr/21/0585