Doradca klienta

Miejsce pracy: Aleje Jana Pawła II 2a, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Doradztwo w zakresie oferowanych produktów w dziale meblowym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.02.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • komunikatywność
    • praca w zespole
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie w handlu i obsłudze klienta mile widziane
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Merkury Market Sp. z o.o.
      Adres: Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Kustra
      Numer telefonu: 697120067
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Kierowanie ruchem taksówek
      StPr/21/0125
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      Obsługa pogrzebu
      StPr/21/0126
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Prace ogólnobudowlane przy wykończeniach
      StPr/21/0109

      Doradztwo w zakresie oferowanych produktów w dziale meblowym
      StPr/21/0113

      Układanie glazury i terakoty.
      StPr/21/0115

      Prowadzenie zajęć z j. angielskiego w przedszkolu w grupach 3-6 latki w wymiarze 5,5h/tyg
      StPr/21/0090
      wynagrodzenie od od 600 PLN

      Prowadzenie zajęć z j. angielskiego w szkole podstawowej 3h/tyg
      StPr/21/0031
      wynagrodzenie od od 500 PLN

      Obsługa klienta, zamawianie części, organizacja pracy.
      StPr/21/0081
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Naprawa instalacji elektrycznych, diagnostyka samochodowa
      StPr/21/0080
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Obsługa informatyczna firmy.
      StPr/21/0085