Elektromechanik samochodowy

Miejsce pracy: Szczebrzeska 121a, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Naprawa instalacji elektrycznych, diagnostyka samochodowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.02.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Elektromechanik pojazdów samochodowych*
      Uprawnienia:
      • umiejętności elektromechaniczne
        Pracodawca: Zakład Usług Rolniczych i Samochodowych, Stacja Kontroli Pojazdów - Aleksander Małek
        Adres: 23-304 Zdzisławice 6, powiat: janowski, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu: Aleksander Małek
        Numer telefonu: 695983448
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Kierowanie ruchem taksówek
        StPr/21/0125
        wynagrodzenie od od 1 400 PLN

        Obsługa pogrzebu
        StPr/21/0126
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Prace ogólnobudowlane przy wykończeniach
        StPr/21/0109

        Doradztwo w zakresie oferowanych produktów w dziale meblowym
        StPr/21/0113

        Układanie glazury i terakoty.
        StPr/21/0115

        Prowadzenie zajęć z j. angielskiego w przedszkolu w grupach 3-6 latki w wymiarze 5,5h/tyg
        StPr/21/0090
        wynagrodzenie od od 600 PLN

        Prowadzenie zajęć z j. angielskiego w szkole podstawowej 3h/tyg
        StPr/21/0031
        wynagrodzenie od od 500 PLN

        Obsługa klienta, zamawianie części, organizacja pracy.
        StPr/21/0081
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Naprawa instalacji elektrycznych, diagnostyka samochodowa
        StPr/21/0080
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        Obsługa informatyczna firmy.
        StPr/21/0085