Glazurnik

Miejsce pracy: 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Układanie glazury i terakoty.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • układanie glazury i terakoty
    • umiejętności ogólnobudowlane
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Wędkarski Świat Tomasz Praczuk
      Adres: Lubelska 26, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Tomasz Praczuk
      Numer telefonu: 508786368
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Produkcja pieczywa, obróbka ciast oraz wypiek
      StPr/20/2970
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Prace pomocnicze, przycinanie gumek do przyłbic, składanie gotowych elementów.
      StPr/20/2958

      Obsługa magazynu i dostawa towaru. Teren woj. lubelskiego.
      StPr/20/2927

      Sprzątanie terenu wewnętrznego.
      StPr/20/2932
      wynagrodzenie od od 650 PLN

      Pomoc w wykonywaniu pokryć dachowych. Praca na terenie powiatu zamojskiego.
      StPr/20/2919

      Transport klientów taksówką na terenie Zamościa
      StPr/20/2878

      Prace murarsko-glazurnicze.
      StPr/20/2855

      Prace ogólnobudowlane przy wykończeniach
      StPr/20/2857

      Prowadzenie pojazdów ciężarowych i dostawczych
      StPr/20/2846
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Opracowywanie projektów budowlanych w branży konstrukcyjnej. Pomoc przy nadzorowaniu budów.
      StPr/20/2851