Szwaczka/krawcowa

Miejsce pracy: Jana Kilińskiego 86E, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Szycie maseczek, przyłbic, fartuchów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 15.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • umiejętność szycia
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ULTRAMOTO MICHAŁ LIZUT
      Adres: 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Michał Lizut
      Numer telefonu: 604450341
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Sprzątanie powierzchni marketu
      StPr/20/2710
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Transport towarów na terenie Unii Europejskiej.
      StPr/20/2697
      wynagrodzenie od 4 800 - 6 000 PLN

      Obsługa klienta, układanie towaru, przygotowanie towaru do sprzedaży, utrzymanie czystości w miejscu pracy.
      StPr/20/2698
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Wykonywanie zadań wynikających z zajmowanego stanowiska
      StPr/20/2700
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Wymiana opon, wyważanie, naprawa opon.
      StPr/20/2694
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Prace serwisowe, sprzedaż akcesoriów RTV AGD (małe) , okucia budowlane, dorabianie kluczy.
      StPr/20/2696

      Opracowywanie i realizacja programów szkoleń dla uczestników CIS, prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznej nauki dla uczestników w zakresie przygotowywania posiłków, użytkowania wyposażenia i urządzeń stosowanych w kuchni, stała opieka i nadzór nad uczestnikami CIS.
      StPr/20/2684
      wynagrodzenie od 2 600 - 4 500 PLN

      Tworzenie dokumentacji 3D/ 2D
      StPr/20/2686
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Obróbka skrawaniem, montaż elementów metalowych.
      StPr/20/2687

      prowadzenie dokumentacjji medycznej, zajmowanie się korespondencją; organizacja pracy rejestracji; gromadzenie i przechowywanie dokumentacji medycznej; dokonywanie rozliczeń
      StPr/20/2677
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN