Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Chłodna 5, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Prace fizyczne przy produkcji opakowań tekturowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 19.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • nie wymagane
    • umiejętności manualne
    • osoba sumienna
    • komunikatywność
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe
        Pracodawca: Zakład Produkcyjno Handlowy "DAR-PAK" Dariusz Sirko
        Adres: Chłodna 5, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu: Wojciech Sirko
        Numer telefonu: 782090404
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - tel. w godzinach od 8.00 do 15.00
        Transport towarów na terenie Unii Europejskiej.
        StPr/20/2697
        wynagrodzenie od 4 800 - 6 000 PLN

        Obsługa klienta, układanie towaru, przygotowanie towaru do sprzedaży, utrzymanie czystości w miejscu pracy.
        StPr/20/2698
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        Drobne prace naprawcze, rozładunek towarów, prace porządkowe.
        StPr/20/2699
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        Wykonywanie zadań wynikających z zajmowanego stanowiska
        StPr/20/2700
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Wymiana opon, wyważanie, naprawa opon.
        StPr/20/2694
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Prace serwisowe, sprzedaż akcesoriów RTV AGD (małe) , okucia budowlane, dorabianie kluczy.
        StPr/20/2696

        Opracowywanie i realizacja programów szkoleń dla uczestników CIS, prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznej nauki dla uczestników w zakresie przygotowywania posiłków, użytkowania wyposażenia i urządzeń stosowanych w kuchni, stała opieka i nadzór nad uczestnikami CIS.
        StPr/20/2684
        wynagrodzenie od 2 600 - 4 500 PLN

        Tworzenie dokumentacji 3D/ 2D
        StPr/20/2686
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Obróbka skrawaniem, montaż elementów metalowych.
        StPr/20/2687

        prowadzenie dokumentacjji medycznej, zajmowanie się korespondencją; organizacja pracy rejestracji; gromadzenie i przechowywanie dokumentacji medycznej; dokonywanie rozliczeń
        StPr/20/2677
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN