Specjalista ds. rozliczeń

Miejsce pracy: Jana Kiepury 6, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Uczestnictwo w naradach roboczych na budowie i sporządzanie protokołów, pomoc przy prowadzeniu dokumentacji budowy, wykonywanie finansowych rozliczeń kontraktów na roboty budowlane zgodnie z zasadami prowadzenia rozliczeń oraz stosowanymi regulacjami, sporządzanie sprawozdań, analiz, notatek i informacji dotyczących realizowanych zadań, opracowanie świadectw dotyczących ilości i wartości wykonanych robót, wykonywanie finansowych rozliczeń kontraktów na roboty budowlane zgodnie z zasadami prowadzenia rozliczeń oraz stosowanymi regulacjami, opracowanie raportów miesięcznych , kwartalnych, rocznych i końcowych budów, sporządzanie dokumentacji fotograficznej kontraktów, przygotowanie dokumentów akceptacji materiałów dla Inżyniera Kontraktu, przygotowanie protokołu odbioru końcowego robót, wypełnianie zobowiązań dotyczących sprawozdawczości, wynikających z umów pomiędzy Pracodawcą a Zamawiającym, terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków oraz ich wykonywanie w taki sposób aby zapewnić koordynację pracy pozostałych członków personelu, wykonywanie swoich obowiązków sumiennie i odpowiedzialnie w sposób odpowiadający standardowi staranności, wymaganej od osoby zajmującej się obsługą inwestycji i nie podejmowaniu działań na niekorzyść Pracodawcy. prowadzenie bieżącej korespondencji, opracowywanie raportów, analiz na polecenie Inżyniera Kontraktu, opracowywanie korespondencji na polecenie Inżyniera Kontraktu, wyjazdy na budowę, współpraca z Inspektorami Nadzoru i innymi pracownikami biur, wykonywanie innych poleceń przełożonego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • umiejętności analityczne
    • osoba kreatywna
    • znajomość Microsoft Office
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość obowiązujących przepisów prawa oraz aktualna wiedza techniczna w zakresie budownictwa, zorientowanie na cel
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZDI sp. z o.o.
      Adres: Jana Kiepury 6, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Drobne prace naprawcze, rozładunek towarów, prace porządkowe.
      StPr/20/2368
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Kierowanie i nadzór nad procesami pakowania wyrobów. Planowanie i organizowanie pracy zespołu, Realizacja wyznaczonych zadań i celów, Zachowanie standardów organizacji pracy i porządku na powierzonym dziale Bieżąca współpraca z innym działami w firmie.
      StPr/20/2370
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      - obsługa robota spawalniczego (CNC), - kontrola jakości wykonywanych elementów, - przygotowywanie i ustawianie maszyny, - nadzór nad prawidłową pracą maszyny, - praca z rysunkiem technicznym, - dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.
      StPr/20/2372

      Czynny udział w robotyzacji procesów produkcyjnych, programowanie i optymalizacja stanowisk robotów przemysłowych Fanuc, praca przy projektowaniu stanowisk zrobotyzowanych, aktywne uczestnictwo w procesie planowania poszczególnych etapów realizacji projektów, współpraca i kontakt z dostawcami robotyki, innego sprzętu produkcyjnego i oprogramowania.
      StPr/20/2375
      wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

      Projektowanie układów automatyki, programowanie sterowników PLC, programowanie wizualizacji HMI, SCADA, aktywna współpraca z innymi działami firmy.
      StPr/20/2376
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      Pozyskiwanie i praca z klientami w terenie, dobór urzadzeń, rozwiązań i polecanie oferty firmy.
      StPr/20/2384
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 200 PLN

      Prace porządkowe i naprawcze.
      StPr/20/2386
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Transport towarów na terenie miasta i okolic.
      StPr/20/2352

      Prowadzenie zajęć i terapii legopedycznej z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną.
      StPr/20/2360
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Kontakt z firmami transportowymi, przewoźnikami i ich przedstawicielami.
      StPr/20/2354