Mechanik pojazdów samochodowych

Miejsce pracy: Szczebrzeska, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów samochodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Zawód:
    • Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Uprawnienia:
      • mechanika pojazdowa
        Wymagania pożądane
        Uprawnienia:
        • Prawo jazdy kat. B
          Pracodawca: Zakład Usług Rolniczych i Samochodowych, Stacja Kontroli Pojazdów - Aleksander Małek
          Adres: 23-304 Zdzisławice 6, powiat: janowski, woj: lubelskie
          Osoba do kontaktu: Aleksander Małek
          Numer telefonu: 723 874 066
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          Przewóz towarów po terenie Polski (opakowania tekturowe) w obrębie ok 300 km 2-3 razy w tyg.
          StPr/20/1801
          wynagrodzenie od od 17 PLN

          1) przeprowadzanie wywiadów środowiskowych w wyznaczonym rejonie opiekuńczym, 2) świadczenie pracy socjalnej, 3) udzielanie wskazówek i pomocy klientom ośrodka w zakresie rozwiązywania spraw życiowych oraz informowanie o dostępnych formach pomocy
          StPr/20/1807
          wynagrodzenie od 2 660 - 3 000 PLN

          Sprawdzanie dokumentów księgowych i kompletowanie ich wg rodzajów i dat zaistniałych zdarzeń, bieżące dekretowanie dokumentów księgowych, zgodnie z klasyfikacją budżetową i sporządzanie dekretów zbiorczych, rejestrowanie przygotowanych dowodów księgowych w programie finansowo-księgowym, terminowe regulowanie zobowiązań Ośrodka na podstawie dokumentów źródłowych, oraz dokonywanie przelewów w systemie bankowym, prowadzenie ewidencji środków trwałych, pozostałych środków trwałych w używaniu oraz wartości niematerialnych i prawnych, rozliczanie inwentaryzacji majątku trwałego i wyposażenia(dokonywanie wyceny spisanych składników majątku oraz porównanie ilości i wartości ze stanem księgowym, prowadzenie spraw z zakresu zamówień publicznych, prowadzenie spraw związanych z konkursem ofert na zadania z zakresu pomocy społecznej i opracowywanie umów o zlecenie realizacji zadań na podstawie art.25 ustawy o pomocy społecznej, prowadzenie całokształtu spraw dotyczących zaopatrzenia w sprzęt komputerowy, program komputerowy, programy komputerowe, materiały biurowe, druki, środki czystości i innych artykułów na potrzeby Ośrodka, jak również prowadzenie ewidencji wydanego sprzętu i przedmiotów wartościowych pracownikom Ośrodka, dokonywanie na podstawie wniosku zakupu tablic urzędowych i informacyjnych pieczęci urzędowych i pieczątek, obsługa pracowników Ośrodka w zakresie wypłaty wynagrodzeń i innych świadczeń przysługujących pracownikom, dokonywanie przelewów świadczeniobiorcom na podstawie dokumentów źródłowych, prowadzenie składnicy akt.
          StPr/20/1809

          Transport towarów na terenie kraju, zabezpieczenie ładunku.
          StPr/20/1824
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          Leczenie zwierząt towarzyszących.
          StPr/20/1826
          wynagrodzenie od 2 800 - 4 000 PLN

          Zadania rodziny zastępczej i rodzinnego domu dziecka 1. Rodzina zastępcza oraz rodzinny dom dziecka zapewniają dziecku całodobową opiekę i wychowanie, w szczególności: 1) traktują dziecko w sposób sprzyjający poczuciu godności i wartości osobowej; 2) zapewniają dostęp do przysługujących świadczeń zdrowotnych; 3) zapewniają kształcenie, wyrównywanie braków rozwojowych i szkolnych; 4) zapewniają rozwój uzdolnień i zainteresowań; 5) zaspokajają jego potrzeby emocjonalne, bytowe, rozwojowe, społeczne oraz religijne; 6) zapewniają ochronę przed arbitralną lub bezprawną ingerencją w życie prywatne dziecka; 7) umożliwiają kontakt z rodzicami i innymi osobami bliskimi, chyba że sąd postanowi inaczej. 2. Rodzina zastępcza oraz prowadzący rodzinny dom dziecka współpracują z ośrodkiem adopcyjnym, koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej i organizatorem rodzinnej pieczy zastępczej.
          StPr/20/1782
          wynagrodzenie od od 2 269,76 PLN

          StPr/20/1783
          wynagrodzenie od od 2 968 PLN

          StPr/20/1785
          wynagrodzenie od od 3 392 PLN

          Prowadzenie zajęć lekcyjnych z języka angielskiego w liceum w pełnym wymiarze godzin 28h/tyg
          StPr/20/1788
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          Sprzątanie pokoi hotelowych. Praca w hotelu 77.
          StPr/20/1753