Zamknij

Personel sprzątający

Miejsce pracy: 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych,sanitarnych, mycie, odkurzanie i inne prace porządkowe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.75
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 0.3
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • utrzymanie porządku i czystości
    • sprzątanie
      Pracodawca: DOMOSFERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: BITWY BIAŁOSTOCKIEJ 9, 15-102 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: Wirginia Kozłowska
      Numer telefonu: 601529967
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Sporządzanie pism prawnych, analiza sprawozdań, obsługa klienta, prowadzenie kalendarza spotkań, obsługa sekretariatu
      StPr/24/2274
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      przewóz osób
      StPr/24/2243

      Transport towarów, materiały budowlane, załadunek i rozładunek towaru w magazynie, transport na terenie województwa lubelskiego.
      StPr/24/2264
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych,sanitarnych, mycie, odkurzanie i inne prace porządkowe.
      StPr/24/2268
      wynagrodzenie od od 3 225 PLN

      - pozyskiwanie nowych klientów, - rozpoznawanie potrzeb potencjalnych klientów, - przygotowywanie ofert handlowych, - żądanie atestów, certyfikatów, deklaracji zgodności
      StPr/24/2269
      wynagrodzenie od od 6 117 do 8 317 PLN

      - wdrażanie nowych linii produktowych, - projektowanie różnych urządzeń na zlecenie, - tworzenie projektów elementów blaszanych oraz tworzenie złożeń, - tworzenie dokumentacji projektowej, - wdrażanie własnych pomysłów, - udział w budowie zaprojektowanych prototypów urządzeń,
      StPr/24/2259
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      - udostępnianie zbiorów bibliotecznych, - rzetelna, uprzejma i zachęcająca do korzystania z biblioteki obsługa użytkowników, - tworzenie bazy komputerowej czytelników, - organizacja czytelnictwa dla osób o szczególnych potrzebach ( z niepełnosprawnością, starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym) w tym prowadzenie zajęć z zastosowaniem biblioterapii, - współpraca z innymi podmiotami zajmująćymi się osobami o szczególnych potrzebach,- współudział w planowaniu i realizacji innych zamierzeń kulturalnych biblioteki
      StPr/24/2261

      Prace ogólnobudowlane oraz wykończeniowe, porządkowanie placu budowy.
      StPr/24/2247
      wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

      Nadzór nad pracami remontowymi związanymi i instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, centralnego ogrzewania i gazowymi.
      StPr/24/2248
      wynagrodzenie od od 6 800 PLN

      Przygotowywanie ofert i wycen, doradztwo w zakresie wyboru okien, drzwi, fasad, składanie zamówień materiałowych.
      StPr/24/2252