Zamknij

Operator maszyn czyszczących

Miejsce pracy: Jana Kilińskiego 79, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Gruntowne doczyszczanie, polimeryzacja podłóg, czyszczenie wykładzin.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • umiejętności manualne
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Uprawnienia:
        • umiejętność obsługi maszyn sprzątających
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Firma Handlowo - Usługowa Fam Mariusz Wojtas
          Adres: Jana Kilińskiego 79, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
          Osoba do kontaktu: Mariusz Wojtas
          Numer telefonu: 790257722
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          Obsługa maszyn CNC (prasy krawędziowe, maszyny tnące).
          StPr/24/1981
          wynagrodzenie od od 5 000 PLN

          Przygotowywanie i prowadzenie zajęć z języka angielskiego.
          StPr/24/1975
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          Przygotowanie towaru do wysyłki, dowóz do klienta i inne prace magazynowe.
          StPr/24/1976
          wynagrodzenie od od 4 300 PLN

          Kompletowanie zamówień, przyjmowanie i wydawanie towaru.
          StPr/24/1980

          Obsługa klienta, fakturowanie, pozyskiwanie nowych klientów, obsługa sklepu internetowego.
          StPr/24/1967
          wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

          Pomoc w przygotowywaniu posiłków, obsługa klienta.
          StPr/24/1964

          Porządkowanie terenu, koszenie, odśnieżanie, drobne prace naprawcze.
          StPr/24/1939

          Przygotowywanie i sprzedaż napojów i przekąsek, deserów na bazie lodów i owoców.
          StPr/24/1940

          Nadzór nad pracami budowlanymi i pracownikami.
          StPr/24/1942
          wynagrodzenie od od 7 500 do 8 000 PLN

          Sprzedaż towaru, obsługa klienta, fakturowanie.
          StPr/24/1943