Zamknij

Sprzedawca

Miejsce pracy: Karola Namysłowskiego 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Sprzedaż towaru, obsługa klienta, fakturowanie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 15.08.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • komunikatywność
    • obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: KRYSTOZAM Sp.z o.o.
      Adres: Karola Namysłowskiego 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Wojciech Zgnilec
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, Spotkanie u pracodawcy 14.08.2024 o godz 10:00 (ul. Namysłowskiego 2) Krystozam
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, inny
      Prowadzenie spraw z zakresu rachunkowości. Comiesięczna analiza płynności finansowej na rachunkach bankowych, Raportowanie głównemu księgowemu wykonania planu przychodów, kosztów, dochodów oraz wydatków. Udział w procesach związanych z zamykaniem miesiąca ( w tym sporządzanie i analiza zestawienia obrotów i sald + weryfikacja z dowodami finansowo-księgowymi). Sporządzanie sprawozdań, przygotowywanie raportów i analiz. Sporządzanie i weryfikacja rozliczeń podatkowych , deklaracji, JPK oraz zeznań podatkowych w zakresie VAT,CIT. Monitoring terminowego fakturowania. Mmonitoring bieżącego regulowania zobowiązań oraz spływu należności, udział w procesie sporządzania sprawozdania finansowego oraz badania sprawozdania finansowego. Wsparcie nadzoru merytorycznego i organizacyjnego nad działem księgowości
      StPr/24/2231
      wynagrodzenie od od 6 000 do 7 000 PLN

      - Praca z maszynami produkcyjnymi obróbki blach np. żłobiarka, walcarka, zgrzewarka, zaginarka, gilotyna. - Obróbka wyciętych formatek z blachy w celu wykonania wyrobów wentylacyjnych prostokątnych tj. kolana, redukcje, zakończenia wentylacyjne dachowe, kanały wentylacyjne itp.
      StPr/24/2234
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Obsługa i realizacja zamówień: Przyjmowanie, przetwarzanie i nadzorowanie realizacji zamówień. Utrzymywanie kontaktu z klientami w celu potwierdzania i aktualizowania zamówień. Doradztwo techniczno-handlowe: Udzielanie informacji technicznych i handlowych dotyczących oferowanych produktów. Wsparcie klientów. Sporządzanie ofert cenowych: Przygotowywanie i prezentowanie ofert cenowych. Inne obowiązki biurowe: Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami i ofertami. Współpraca z działem produkcji.
      StPr/24/2235

      - Bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy, - Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót sanitarnych, - Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów, dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych, - Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań, - Uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców, - Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót.
      StPr/24/2236
      wynagrodzenie od od 7 800 PLN

      Montaż instalacji klimatyzacyjnych: Instalowanie jednostek klimatyzacyjnych. Wykonywanie połączeń elektrycznych i hydraulicznych. Montaż elementów składowych systemów klimatyzacyjnych. Przeprowadzanie prób i testów funkcjonalnych zainstalowanych urządzeń. Serwis instalacji klimatyzacyjnych: Diagnostyka usterek i awarii systemów klimatyzacyjnych. Naprawa i wymiana uszkodzonych elementów. Regularne przeglądy techniczne oraz konserwacja urządzeń klimatyzacyjnych. Czyszczenie i wymiana filtrów oraz innych elementów eksploatacyjnych. oraz inne roboty towarzyszące
      StPr/24/2237
      wynagrodzenie od od 7 300 PLN

      Przygotowywanie kosztorysów robót sanitarnych wentylacyjnych na podstawie dostępnych dokumentów projektowych. Analiza i weryfikacja projektów wentylacyjnych pod kątem kosztów. Monitorowanie i aktualizacja kosztorysów na bieżąco w trakcie realizacji projektów.
      StPr/24/2238
      wynagrodzenie od od 7 500 PLN

      Montaż instalacji wentylacyjnych. Serwis instalacji wentylacyjnych: Diagnostyka i naprawa usterek. Przeglądy, czyszczenie i konserwacja urządzeń. Roboty towarzyszące: Przygotowanie miejsca pracy i zabezpieczenie strefy montażu. Wykonywanie drobnych prac budowlanych i współpraca z zespołem. Inne obowiązki: Dbanie o narzędzia, przestrzeganie BHP.
      StPr/24/2239

      Obsługa urządzeń spawalniczych, wykonywanie bieżących zleceń produkcyjnych.
      StPr/24/2241
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Tworzenie, weryfikacja i nadzór nad dokumentacją techniczną i pracami konstrukcyjnymi, terminowa realizacja powierzonych zleceń i projektów, udział w opracowywaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych, obserwacja i kontrola aktualnie stosowanych procesów technologicznych, praca nad ich usprawnieniem, zwiększeniem produktywności i efektywności, wsparcie merytoryczne Działu Handlowego w zakresie przygotowania ofert oraz współpraca z pozostałymi działami firmy
      StPr/24/2242

      Przygotowywanie elementów do malowania, zawieszanie i zdejmowanie elementów do malowania w automatycznej linii malarskiej, dbanie o porządek w strefie lakierni
      StPr/24/2243