Zamknij

Nauczyciel logopeda

Miejsce pracy: Peowiaków 76A, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć logopedycznych z dziećmi, u których wykryto nieprawidłowości w komunikacji językowej. Współpraca z rodzicami dzieci, którym udzielana jest pomoc logopedyczna w celu włączenia ich w proces terapii dziecka i kontynuacji ćwiczeń w domu. Wymiar etatu 11/22
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.275
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 454 do 3 549 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Logopeda
      Uprawnienia:
      • Przygotowanie pedagogiczne
      • umiejętności w pracy z dziećmi
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, studia w zakresie logopedii na poziomie wymaganym do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym typie placówki. Studia pedagogiczne, umiejętność pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Doświadczenie zawodwe mile widziane.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Przedszkole Miejskie Nr 5 w Zamościu
        Adres: Peowiaków 76A, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
        Obsługa maszyn CNC (prasy krawędziowe, maszyny tnące).
        StPr/24/1981
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Przygotowywanie i prowadzenie zajęć z języka angielskiego.
        StPr/24/1975
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Przygotowanie towaru do wysyłki, dowóz do klienta i inne prace magazynowe.
        StPr/24/1976
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Kompletowanie zamówień, przyjmowanie i wydawanie towaru.
        StPr/24/1980

        Obsługa klienta, fakturowanie, pozyskiwanie nowych klientów, obsługa sklepu internetowego.
        StPr/24/1967
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        Pomoc w przygotowywaniu posiłków, obsługa klienta.
        StPr/24/1964

        Porządkowanie terenu, koszenie, odśnieżanie, drobne prace naprawcze.
        StPr/24/1939

        Przygotowywanie i sprzedaż napojów i przekąsek, deserów na bazie lodów i owoców.
        StPr/24/1940

        Nadzór nad pracami budowlanymi i pracownikami.
        StPr/24/1942
        wynagrodzenie od od 7 500 do 8 000 PLN

        Sprzedaż towaru, obsługa klienta, fakturowanie.
        StPr/24/1943