Zamknij

Pedagog specjalny

Nr oferty: StPr/24/1661Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Peowiaków 76A, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć specjalistycznych i terapeutycznych wspomagających rozwój dziecka w sferze emocjonalnej, społecznej i poznawczej adekwatnie do jego potrzeb. Diagnozowanie problemów i podejmowanie działań, które dany problem może niwelować. Udzielanie porad i konsultacji. Współpraca z poradnią psychologiczno-pedagogiczną, nauczycielami, i rodzicami dzieci przedszkolnych. Wymiar etatu 11/22
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.275
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 11
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 454 do 3 549 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
    • Umiejętność pracy z dziećmi
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, studia w zakresie pedagogiki specjalnej na poziomie wymaganym do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym typie placówki. Studia pedagogiczne, kwalikacje i umiejętności pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Doświadczenie zawodwe mile widziane.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedszkole Miejskie Nr 5 w Zamościu
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Peowiaków 76A, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      Obsługa maszyn CNC (prasy krawędziowe, maszyny tnące).
      StPr/24/1981
      data rozpoczęcia pracy od 14.08.2024
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Przygotowywanie i prowadzenie zajęć z języka angielskiego.
      StPr/24/1975
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Przygotowanie towaru do wysyłki, dowóz do klienta i inne prace magazynowe.
      StPr/24/1976
      data rozpoczęcia pracy od 19.08.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Kompletowanie zamówień, przyjmowanie i wydawanie towaru.
      StPr/24/1980

      Obsługa klienta, fakturowanie, pozyskiwanie nowych klientów, obsługa sklepu internetowego.
      StPr/24/1967
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Pomoc w przygotowywaniu posiłków, obsługa klienta.
      StPr/24/1964
      data rozpoczęcia pracy od 13.08.2024

      Porządkowanie terenu, koszenie, odśnieżanie, drobne prace naprawcze.
      StPr/24/1939

      Przygotowywanie i sprzedaż napojów i przekąsek, deserów na bazie lodów i owoców.
      StPr/24/1940

      Nadzór nad pracami budowlanymi i pracownikami.
      StPr/24/1942
      data rozpoczęcia pracy od 12.08.2024
      wynagrodzenie od od 7 500 do 8 000 PLN

      Sprzedaż towaru, obsługa klienta, fakturowanie.
      StPr/24/1943
      data rozpoczęcia pracy od 15.08.2024