Asystent projektanta branży sanitarnej

Miejsce pracy: Wiejska 17, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Opracowywanie dokumentacji projektowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 01.02.2023
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • znajomość programu AUTOCAD
    • obsługa komputera
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane.
        Pracodawca: MJM INŻYNIERIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Wiejska 17, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu: Jacek Marcyniuk
        Numer telefonu: 694221857
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Zarządzanie zespołem pracowników magazynu, nadzór nad dokumentacją magazynową, raportowanie do przełożonego wyników pracy zespołu/magazynu w oparciu o ustalone wskaźniki, obsługa magazynowych systemów informatycznych (WMS), zapewnienie przestrzegania zasad BHP przez pracowników magazynu
        StPr/23/0250
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        - bieżąca obsługa klienta; - przyjmowanie oraz rejestrowanie zamówień sprzedaży w wewnętrznym systemie; - przygotowywanie ofert handlowych; - weryfikacja stanów magazynowych; - procesowanie potrzeb transportowych do osoby odpowiedzialnej za logistykę; - kompletowanie dokumentów sprzedaży; - zarządzanie działem wentylacji i klimatyzacji;- wsparcie pracy przedstawicieli handlowych
        StPr/23/0246
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Obsługa nożyc gilotynowych, ustawianie parametrów pracy maszyny, cięcie arkuszy blach, inne praca na produkcji.
        StPr/23/0248
        wynagrodzenie od od 3 490 PLN

        Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami. Tworzenie ofert dla klientów.
        StPr/23/0254
        wynagrodzenie od od 4 200 PLN

        Montaż i demontaż okien, drzwi, bram garażowych, rolet.
        StPr/23/0255
        wynagrodzenie od od 3 490 do 4 500 PLN

        Obsługa klientów, przygotowanie towaru do wysyłki rozładunek/załadunek towaru, prace porządkowe.
        StPr/23/0257

        Układanie towaru, metkowanie, sprawdzanie dat przydatności w delikatesach samoobsługowych. Przyjmowanie towaru, pomoc w obsłudze klienta.
        StPr/23/0258
        wynagrodzenie od 1 565 PLN

        Monitorowanie rynku nieruchomości i rynku zarządców, gruntowna znajomość przepisów prawnych regulujących zagadnienia związane z zakresem obowiązków, analizowanie warunków zarządzania nieruchomościami i zawieranych umów o zarządzanie, nadzór nad działaniami windykacyjnymi i uzgadnianie działań sądowo-komorniczych prowadzonych w stosunku do dłużników, nadzór nad właściwym przygotowaniem materiałów na zebranie wspólnot mieszkaniowych.
        StPr/23/0260
        wynagrodzenie od od 5 000 do 8 500 PLN

        - obsługa urządzeń biurowych: kserokopiarka, fax; - obsługa komputera i oprogramowania do edytowania tekstów, arkuszy kalkulacyjnych; - uczestnictwo w archiwizacji akt
        StPr/23/0236

        Wykonywanie zabiegów na klientach, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
        StPr/23/0238