Kelner

Miejsce pracy: Stanisława Staszica 23, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, serwowanie potraw i napojów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 21.11.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • umiejętności kelnerskie
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.
      Pracodawca: Stanisław Fostakowski - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
      Adres: Stanisława Staszica 23, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Marianna Fostakowska
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Montaż i uruchamianie pomp ciepła w obiektach klientów, prace hydrauliczne, przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń, wykonywanie zadań zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Praca na terenie pow. zamojskiego
      StPr/22/3432
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      - Nadzór technologiczny nad procesem produkcji kanałów wentylacyjnych, - Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności, - Weryfikacja pracy podległych pracowników - Analiza prawidłowości technologii oraz zleceń produkcyjnych
      StPr/22/3414
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Prowadzenie księgi rachunkowej.
      StPr/22/3444
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych dla dzieci i młodzieży.
      StPr/22/3449
      wynagrodzenie od od 60 do 74 PLN

      1. Opracowywanie i realizacja programu szkolenia zawodu dla uczestników Centrum. 2. Prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych reintegracji zawodowej w zakresie usług remontowo-budwolanych. 3. Ocenianie zdobytych przez uczestników umiejętności w czasie zajęć reintegracji zawodowej. 4. Stała współpraca z pracownikiem socjalnym, doradcą zawodowym, psychologiem Centrum w zakresie realizacji "Indywidualnego programu zatrudnienia socjalnego" uczestników. 5. Stała opieka i nadzór nad uczestnikami CIS. 6. Przygotowanie uczestników Centrum do egzaminów potwierdzających zdobyty kwalifikacje oraz kompetencje.
      StPr/22/3450
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Wykonywanie napraw sprzętu AGD.
      StPr/22/3387
      wynagrodzenie od od 1 505 PLN

      Bieżące utrzymywanie czystości w sklepie odzieżowym. Praca w godzinach 7.00-9.00
      StPr/22/3390
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      Praca w magazynie, pakowanie paczek, wydawanie towaru.
      StPr/22/3351
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Dobieranie korekcji do wady wzroku u badanego pacjenta.
      StPr/22/3362
      wynagrodzenie od od 3 500 do 5 000 PLN

      Sprzedaż prasy i innych art. przemysłowych
      StPr/22/3341