Przedstawiciele stowarzyszeń, fundacji i samorządów z Lubelszczyzny odwiedzili w minionym tygodniu Gdańsk w ramach projektu „NGO na rzecz otwartego rynku pracy dla osób z niepełnosprawnościami”.
Uczestnicy poznawali dobre praktyki w zakresie wsparcia osób z niepełnosprawnościami, odwiedzili mieszkania wspomagane funkcjonujące w ramach Gdańskiego Programu Mieszkalnictwa Społecznego oraz rozmawiali z ich mieszkańcami i ekspertami.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu, który dostarczył wielu inspiracji do działań na rzecz mieszkańców Zamojszczyzny i całego regionu.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu roztocze.net. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz