Zamknij

Hetman - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1

08:54, 12.08.2019 Redakcja Aktualizacja: 09:09, 12.08.2019
Skomentuj  Obraz Pavel Karásek z Pixabay Obraz Pavel Karásek z Pixabay

Na inaugurację III ligi Hetman zremisował u siebie z Orlętami Radzyń Podlaski. Zwycięstwo było jednak blisko.

Mecz zaczął się źle dla gospodarzy, bowiem już w 2' do bramki Hetmana trafił Szymala. Trochę czasu to zajęło, ale w 37' gospodarze wyrównali za sprawą Rafała Kycki. Pięć minut później Hetman mógł rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Sędzia podyktował rzut karny dla Hetmana. Do "jedenastki" podszedł. Przemysław Kanarek, lecz bramkarz gości obronił jego strzał. Przez całą drugą połowę piłkarze hetmana dażyli do zdobycia zwycięskiej bramki jednak bezskutecznie.

Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski 1:1 (1:1)
Bramki: Rafał Kycko 37′ – Patryk Szymala 2′
W 43' Kanarek nie wykorzystał rzutu karnego - bramkarz obronił strzał

Hetman: Sobieszczyk – Kanarek (69′ Dudek), Żmuda, Kursa, Kopyciński (58′ Koszel) – Skoczylas (86′ Turczyn), Buczek, Kycko (90′ Skiba), Olszak, Oziemczuk – Myśliwiecki (58′ Daszkiewicz).

Orlęta: Nowacki – Szymala, Chyła, Kursa, Ciborowski – Sadowski (75′ Kalita), Korolczuk (60′ Sułek), Syryjczyk (65′ Ilczuk), Gałązka (90′ Rycaj), Renkowski – Nowak (55′ Chmielewski).

Żółte kartki: Paweł Myśliwiecki, Mateusz Olszak, Jakub Buczek – Mateusz Chyła, Rafał Nowak