Zamknij

Pokojowa

Miejsce pracy: Grecka 6, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, wymiana pościeli.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • dobra organizacja pracy
    • osoba odpowiedzialna
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Chęć do pracy.
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNE "ROZTOCZE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Grecka 6, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu: Józef Poterucha
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
        Pomoc przy wykonywaniu prac murarskich, prace ogólnobudowlane, współpraca z pozostałymi pracownikami
        StPr/24/1190
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Tworzenie, weryfikacja i nadzór nad dokumentacją techniczną i pracami konstrukcyjnymi, terminowa realizacja powierzonych zleceń i projektów, udział w opracowywaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych, obserwacja i kontrola aktualnie stosowanych procesów technologicznych, praca nad ich usprawnieniem, zwiększeniem produktywności i efektywności, wsparcie merytoryczne Działu Handlowego w zakresie przygotowania ofert oraz współpraca z pozostałymi działami firmy
        StPr/24/1194
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        Przygotowanie towaru do wysyłki, dowóz do klienta i inne prace magazynowe.
        StPr/24/1197
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Transport materiałów sypkich lub materiałów budowlanych na terenie kraju
        StPr/24/1199

        Przygotowywanie oraz wprowadzenie faktur.
        StPr/24/1200

        Wykonywanie pracy sumiennie i starannie, realizowanie podstawy programowej, prowadzenie zajęć, harmonogramów i dzienników, opieka nad dziećmi, współpraca z rodzicami i inne.
        StPr/24/1202

        - przyjmowanie towaru do magazynu, - zapewnianie odpowiednich warunków przechowwania, - wydawanie środków i materiałów, - układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni
        StPr/24/1204

        Wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, obsługiwanie korespondencji, przyjmowanie i obsługa interesantów.
        StPr/24/1205

        Przewóz osób, pracowników, sprzętu oraz materiałów do miejsca wykonywania zlecenia. Praca na terenie woj. lubelskiego.
        StPr/24/1206

        Produkcja kontenerów magazynowych i ogrodzeń.
        StPr/24/1176
        wynagrodzenie od od 4 300 do 7 000 PLN