Galerie | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja17 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł dla potrzebujących [FOTO, VIDEO]

R E K L A M A    B O A R D

15 marca odbyło się uroczyste przekazanie nagród dla Zamościa za zwycięstwo w etapie regionalnym plebiscytu „Świeć się z Energą”.

Sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł trafił m.in. do 13 podopiecznych MCPR. Wśród sprzętów znalazły się m.in. kuchenka gazowa, chłodziarko-zamrażarka, pralka, kuchnia mikrofalowa, sokowirówka, parowar, blender, czajnik elektryczny. Obdarowane zostały osoby samotnie gospodarujące, niepełnosprawne, znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej, których dochód nie przekracza kryterium dochodowego określonego w ustawie o pomocy społecznej (701 zł.)

Sprzęt trafił również do stowarzyszenia „Otwarte Serca” w Zamościu (chłodziarko-zamrażarka) i Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn w Zamościu (zmywarka).

Są to urządzenia energooszczędne, wysokiej jakości, które ułatwią naszym klientom codzienne funkcjonowanie. Sprzęt długo będzie im służyć, a rachunki będą niższe – mówiła Anna Bałdyga kierownik Działu Pomocy Środowiskowej Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu

Zdaniem Roberta Soszki, kierownika Wydziału Wsparcia Sprzedaży Rynku Biznesowego Energa Oświetlenie, plebiscyt jest świetnym narzędziem, by pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Poza prestiżem i nagrodami, ten konkurs ma też trzeci wymiar – dzięki niemu widzimy jak silna i fajna społeczność głosuje w tego typu inicjatywach, jak bardzo zamościanie są za tym, by wspierać osoby słabsze – powiedział prezydent Andrzej Wnuk.

W spotkaniu wzięli udział m.in.:

Robert Soszka – Kierownik Wydziału Wsparcia Sprzedaży Rynku Biznesowego Energa Oświetlenie

Andrzej Wnuk – Prezydent Miasta Zamościa

Małgorzata Bzówka – Zastępca Prezydenta Miasta Zamościa

Piotr Zając – Zastępca Prezydenta Miasta Zamościa

Małgorzata Żołyńska – Zastępca Dyrektora Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu

Anna Bałdyga – Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu

Jerzy Liberadzki – Prezes Oddziału Rejonowego PCK

Przedstawiciele stowarzyszenia „Otwarte Serca” w Zamościu i Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn w Zamościu.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
:)
Zamość... Moi drodzy, w bogatych miast...
ja
nic nie robiono, bo nikt nie zgłosił i...
Piotr
Przejechać nie można z dzieckiem do sz...
Supertotobet
https://superotobetyenigiris.com...
Thomas
Ja wiem o tym i chodzi o 2006 rok. Tylko...
ja
do Thomasa - sprawa spalarni to nie popr...
Oko
Złote a skromne... chciałoby się zacy...
Jurek
Co za idiota wymyślił wyścigi gokart...
Zamojska Konopielka@ Ten cytat z Konopie...
Zamojska Konopi...
Osiedle domków jednorodzinnych w Zamoś...
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018