Flesz | Galerie | ZamośćRedakcja13 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Pożar w kościele pw. św. Krzyża [VIDEO, ZDJĘCIA]

Fot. Bartosz Sierpniowski
R E K L A M A    B O A R D

Dziś (13 czerwca) doszło do pożaru w kościele pw. św. Krzyża w Zamościu.

-Zapaliły się farby i lakiery na pierwszym poziomie, pożar gasiło 5 zastępów straży, dwie osoby poszkodowane ewakuowano i przekazano pogotowiu. Przyczyny pożaru są nieznane.- poinformował nas jeden z Czytelników.

Wkrótce podamy więcej informacji na temat zdarzenia.

Poniżej krótki film z komentarzem kierującego akcją gaśniczą.

Publiée par Bartosz Sierpniowski sur Jeudi 13 juin 2019

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Bożyszcze" dnia 13 czerwca 2019 o godzinie 18:58:06 napisał:
  Kara boska... ?!?
  R E K L A M A
  • "z_boku" dnia 13 czerwca 2019 o godzinie 19:33:45 napisał:
   Jaka znowu kara? Właśnie pojawił się nowy cel dla owieczek. Trzeba przeprowadzić gruntowny remont i naprawić zniszczenia, a wszystko kosztuje. To zwyczajny dar od najwyższego...
 • "Dablue" dnia 13 czerwca 2019 o godzinie 19:09:14 napisał:
  Notre-Dame płonęło za grzechy Francji .. jestem ciekaw za co płonął kościół w Zamościu
 • "ak" dnia 14 czerwca 2019 o godzinie 7:44:31 napisał:
  A jednak rozczarowanie antyklerykałów zaglądających do cudzych kieszeni. No cóż, jedni dają na kościoły, inni na kopaczy piłki zarabiających setki milionów euro.
 • "Lena" dnia 14 czerwca 2019 o godzinie 9:07:45 napisał:
  Zboku, posłuchaj: najpierw rozejrzyj się po swojej oborze, sprawdź jak się mają twoje owieczki, krowy i barany. Pogoda jest okropna, może trzeba by napoić tę chudobę, siana podać albo gnój, który nawet do ciebie się zapewne przylepił odgarnąć. Zboku, zrób sobie odpoczynek, a potem zacznij od remontu swoich spraw.
  • "z_boku" dnia 14 czerwca 2019 o godzinie 17:55:13 napisał:
   Czym droga Leno uraził Ciebie mój niewinny żart, że reagujesz z taką agresją. Wyluzuj, nerwy nie sprzyjają dobremu samopoczuciu, ba mogą wywoływać choroby. Życzę miłego "łikendu" i pozdrawiam. :-)
 • "Mumin" dnia 1 lipca 2019 o godzinie 16:56:22 napisał:
  To pijane świry z horynca ich firma to krzak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
kontra 50 minut temu
.Komu sie opłaca spalarnia ? ...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
ciekawy
ducato chlodnia?...
KL
"Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trze...
ak
Na 1437 przyjętych do liceów- 46 nie p...
widzieliscie?
powinnismy sie obrazic? https://www.wioc...
hrubieszowski
Popieram protest w 100%. Fakt, są miast...
Jacek
Widać Veolia sfinansowała już kilka t...
Do Jan
Słyszałam co nieco o tej wybitnej dzia...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018