Galerie | Polityka i Samorząd | woj. lubelskie | ZamośćRedakcja26 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy

Zamość: Nowa piątka PiS! Konferencja posła Zawiślaka i senatora Chróścikowskiego [FOTO, VIDEO]

R E K L A M A    B O A R D

W maju mają ruszyć wypłaty trzynastej emerytury dla ponad 5,5 mln seniorów. Trzynasta emerytura będzie wypłaca również w kolejnych latach, jeśli PiS utrzyma mandat. Świadczenie to będzie wynosiło tyle, co najniższa emerytura, czyli 1100 zł brutto.

To nie wszystko, co ogłoszona podczas sobotniej konwencji PiS, a poseł Sławomir Zawiślak i senator Jerzy Chróscikowski przypomnieli dzisiaj w Zamościu.

Od 1 lipca 2019 r. wprowadzone zostanie świadczenie 500+ od pierwszego dziecka, które stanowi ogromne wsparcie dla rodzin, PiS zapowiedziało również brak podatku PIT dla pracowników do 26 roku życia i obniżenie kosztów pracy co ma przełożyć się na zasobność portfeli.

Poseł Sławomir Zawiślak i senator Jerzy Chróscikowski podkreślili również że szczególnie w naszym regionie duże znaczenie będzie miało przywrócenie zredukowanych połączeń autobusowych.

Na konferencji poseł Sławomir Zawiślak i senator Jerzy Chróscikowski zaznaczyli, że wszystkie te programy w mniejszym lub większym stopniu będą też wspierać rolników. Przypomnieli też o innych programach PiS, które służą rozwojowi wsi.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "?!" dnia 26 lutego 2019 o godzinie 13:11:01 napisał:
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jedzenie-z-pck-trafialo-na-kampanie-wyborcze-pis/d3pwpws
  R E K L A M A
 • "asd" dnia 26 lutego 2019 o godzinie 13:31:14 napisał:
  To jak teraz nauczyciele, lekarze rezydenci, pielęgniarki i jeszcze parę innych grup zawodowych się odezwie, że też w końcu chcą podwyżki i zaczną na ostro strajkować to się nie pozbieramy. Na razie obiecują złote góry a potem jak to mówił Morawiecki będą to ograniczać i będziemy zap....ać za miskę ryżu.
 • "po..p.. pis" dnia 26 lutego 2019 o godzinie 13:49:20 napisał:
  Wszyscy powinni wyjść na ulice i zaprotestować. Jaki k....a "ekonomista" wyliczył np. minimalną krajową?!
 • "ad111" dnia 26 lutego 2019 o godzinie 13:53:20 napisał:
  Jak to jest być "liderem" w regionie z tylnego siedzenia? Jak to jest głosić nieswoje pomysły i do tego idiotyczne, biorąc pod uwagę rozdawnictwo nieswoich pieniędzy, na które ludzie pracowici muszą ciężko pracować żeby te "podarki" od Pisiorów sfinasować? Jak to jest okradać ludzi, którzy pracują i dawać bez rozróżnienia bogatym i biednym? Czy nie lepiej obniżyć podatki dochodowe i wtedy każdy będzie miał tyle ile zarobi, a najsłabszych wspomóc? Jak to jest tak kłamać od rana do wieczora chociażby w kwestii tego, że tzw. 500+ wpływa na dzietność, że sprawy w sądzie się szybciej załatwia, że reforma edukacji to sukces, itd., itp?
  • "dobry wpis" dnia 26 lutego 2019 o godzinie 17:20:13 napisał:
   Bardzo trafne ujęcie tematu
  • "michał" dnia 26 lutego 2019 o godzinie 19:42:34 napisał:
   Zapomniałeś dopisać "Konstytucja" i "Polexit".
 • "Zofia" dnia 26 lutego 2019 o godzinie 21:04:50 napisał:
  jak chcą przywrócić połączenia autobusowe???reaktywują pks Zamość ?? zatrudnią swoich kierowców tych od stłuczek?sami założą firmę transportową?niech powiedzą w detalach jak to widzą bo prezes wizje ma tylko oderwane od ziemi tak rozdają kasę,że niedługo nikt nie będzie chciał pracować
 • "Thomas" dnia 27 lutego 2019 o godzinie 1:14:56 napisał:
  Chrząszcz brzmiał i w Pszczynie.
 • "Thomas" dnia 27 lutego 2019 o godzinie 1:31:05 napisał:
  Atak POKO - to ucieczka do przodu. To takie polityczne szachy, ale jak to w szachach nieprzemyślany atak kończy się klęską - zwłaszcza jak ma się takiego przeciwnika. Programem partii nie może być to jaki Pis jest zły, skoro ma takie notowania to nie jest taki cale zły. Jeżeli PO nie zrezygnuje z tej retoryki, to przerżnie i to z kretesem. Kogo POKO wystawi, nie wiem - ale wynik jaki osiągnie będzie daleki od ideału. BEZ WZGLĘDU KTO WYGRA WYBORY WYBORY BĘDĄ WYGRANE - TAK TERAZ NIE BĘDZIE - JEST JEDNAK ALTERNATYWA. PO PROSTU PO SŁABNIE. PiS ma świetnych posłów i polityków, zwłaszcza w drugiej linii, niestety nie ma ich Platforma. Lewicowa PO, ma ogromny problem z partiożercą Wiosną. (zdaje się, że takiego określenia użyła świetna dziennikarka Monika Olejnik w wywiadzie z Robertem Biedroniem, równie niekorzystnie o Biedroniu wypowiada się naczelny Newsweeka) Pisałem o tym wcześniej - premia startowa jaką ma Wiosna Roberta Biedronia jest wysoka, ba nawet bardzo wysoka, znacznie wyższa niż Nowoczesna. Robert Biedroń, jest osobą niezwykle kulturalną, elokwentną, która nie robi omyłek językowych jak Ryszard Petru. Robert to nie populista. Wierzę w to, że Robert osiągnie bardzo dobry wynik, że Wiosna przegoni PO a przynajmniej bardzo do niej zbliży się. Tak naprawdę nie wierzę, aby była premier tak mogła poważnie mówić o dinozaurach i koegzystencji to jest niemożliwe, ja bym czegoś takiego nie zrobił - za żadne skarby.
 • "ad111" dnia 27 lutego 2019 o godzinie 7:56:14 napisał:
  Przestałem czytać wpis Poprzednika po tych słowach: "PiS ma świetnych posłów i polityków, zwłaszcza w drugiej linii,..."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018