Prawo i Biznes | Zamośćtekst nadesłany21 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Najdynamiczniej rozwijające się firmy Zamojszczyzny

fot. nadesłane
R E K L A M A    B O A R D

W poniedziałek (11 marca 2019 r.) w Hotelu Hilton w Warszawie nagrodzono laureatów 19. edycji Gazel Biznesu, prestiżowego rankingu zestawiającego najdynamiczniej rozwijające się firmy w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. W zestawieniu, które jest sporządzane przez wywiadownię gospodarczą Coface na zlecenie dziennika Puls Biznesu, nie zabrakło przedsiębiorstw z Zamojszczyzny.

Najwyżej sklasyfikowaną firmą z naszego regionu zostało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Multimax Damian Chwiejczak, które w województwie lubelskim uplasowało się na 8 miejscu (na 161), a w rankingu ogólnopolskim zajęło 226 miejsce. Jest to poprawienie pozycji w rankingu sprzed roku, w którym to firma z Zamościa także była sklasyfikowana (16 miejsce w lubelskim i 400 w rankingu ogólnopolskim – przyp. red.). Samo znalezienie się w rankingu już jest dużym wyróżnieniem, a to za sprawą kryteriów według, których zestawienie jest sporządzane.

O tytuł Gazeli Biznesu 2018 może ubiegać się firma, która spełnia wszystkie poniższe kryteria:

• rozpoczęła działalność przed rokiem 2015 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś
• w roku bazowym 2015 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych
• w latach 2015-2017 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży
• w latach 2015-2017 ani razu nie odnotowała straty
• umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat (składając sprawozdania finansowe do sądów, przekazując dane do Coface albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego).

Firma Multimax (a dokładniej eMultimax.pl) od ponad 10 lat specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego. W ostatnich latach rozszerzyła swoją ofertę na kolejne produkty związane z wentylacją oraz klimatyzacją. Siedziba firmy mieści się w Zamościu przy ulicy Peowiaków 9, a swój asortyment oferuje także w salonie w Warszawie.

Warto dodać, że nie jest to jedyne wyróżnienie dla tej firmy otrzymane za 2018 rok. Firma P.W Multimax znalazła się w gronie dynamicznie rozwijających się firm branży e-commmerce – e-Gazele Biznesu 2018. W tym zestawieniu zajęła 4 miejsce w województwie lubelskim oraz 132 w skali kraju.

Miejsca pozostałych firmy z Zamojszczyzny, które zostały sklasyfikowane w rankingu Gazel Biznesu 2018:

721. JBM Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Jacek Bergiel, Renata Bergiel Sp.J. z Zamościa
1746. Zakład Mięsny WASĄG Sp.J. z Biłgoraja
1863. Grupa Producentów Owoców POLSKIE JAGODY Sp. z o.o. z Obszy
1933. EUROPARQUET Sp. z o.o. z Krasnobrodu
2009. ROZTOCZE ZAKŁAD USŁUGOWO-PRODUKCYJNY RAK ROMAN z Tomaszowa Lubelskiego
2314. Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Zbożowego KAPKA T. i B. Kapka Sp.J. z Tarnogrodu
2561. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANS-MAN Małgorzata Bojar, Krzysztof Bojar Sp.J. z Zamościa
3079. AVOCANO Sp. z o.o. z Zamościa
3257. LECH Sp.J. L.P.Sykuła z Biłgoraja
3398. Mk-Mebel M.Piestrzeniewicz, K.Baryła Sp.J. z Biłgoraja
3434. MAX-PLON Wąsiel Sp.J. z Mircza
3466. Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o.
3470. NATURA A.Biszczanik, A.Biszczanik, M.Biszczanik, S.Biszczanik Sp.J. z Bełżca
3493. ROZTOCZE Mieczysław, Marek i Tomasz Szaluś Sp.J. Hurtownia Piwa, Wina i Napojów Chłodzących z Tomaszowa Lubelskiego
3860. SPOMASZ Zamość S.A.
3899. Firma Handlowo-Usługowa DELFIN Sp.J. Michniak z Tomaszowa Lubelskiego
4156. Biłgorajskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
4462. SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców ROBOTNIK w Zamościu
4494. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna z Mircza

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018