Praca | Sport | ZamośćRedakcja7 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Zamość: Klub Sportowy Hetman szuka trenera

KS Hetman Zamość poinformował na stronie internetowej o wakacie na stanowisku trenera. W związku z przesunięciem trenera Mariusza Bardy do roli asystenta pierwszego zespołu, zwolniło się miejsce na stanowisku trenera juniorów starszych.

Wymagania klubu:
• energiczność i pogoda ducha,
• mobilność
• dyspozycyjność w godzinach popołudniowych w tygodniu oraz w weekendy.

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

• prowadzenie zajęć piłkarskich drużyny juniorów starszych,
• dbanie o dobry kontakt z zawodnikami
• dbanie o prawidłowy przebieg zajęć,
• dbanie o rozwój zespołu.

W zamian za zaangażowanie klub oferuje:

• pracę w stałych godzinach z drużyną juniorów
• wynagrodzenie adekwatne do ilości wykonanych zajęć,
• sprzęt treningowy niezbędny do przeprowadzenia zajęć,
• pogłębienie wiedzy trenerskiej i zdobycie doświadczenia w szkoleniu piłkarskim.

Osoby zainteresowane mogą przesyłać swoje CV na adres: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "zamościak" dnia 9 stycznia 2019 o godzinie 21:54:59 napisał:
  Po co trenować juniorów jak i tak brak miejsca dla nich w seniorach, macierzystym klubie. To jakaś kpina. Jak stać ich na obcych piłkarzy to niech i trenera obcego zatrudnią.
  R E K L A M A
 • "Jango Fett" dnia 9 stycznia 2019 o godzinie 23:58:34 napisał:
  Na tym poziomie transfery to rzecz niebywała, ze sportowego punktu wodzenia kompletnie niezrozumiała. Przecież to jest ledwie czwarta liga - piąty poziom rozgrywek.Jeżeli te transfery dadzą 100 procent gwarancji na awans to ok, ale co "okienko transferowe" sporo mówi się o wzmocnieniach, tylko nic z tego nie wynika czwarta Liga dla Hetmana jak jest zaklęta tak jest. I tak jak napisał poprzednik, po co szkolimy młodzież i dzieci? Przy okazji warto zastanowić sie nad dalszym finansowaniem tego klubu - po pierwsze kibice muszą wziąć większą odpowiedzialność za swój klub - czyli bilety i karnety w górę. Jeżeli szanują swój klub to wzięcie odpowiedzialność za klub nie powinno być problemem.
 • "Anonim" dnia 11 stycznia 2019 o godzinie 21:49:24 napisał:
  Wymagania klubu wobec trenera powalają. Ja myślałem, że na trenera w lidze wojewódzkiej juniorów szukają kogoś z dyplomem i licencją, z umiejętnościami i doświadczeniem w piłce nożnej a widzę, że zgłaszać się chyba mogą nawet operatorzy wózków widłowych, palacze, kanalarze, pisuardessy i przekupki. No ale, jaki klub taki poziom oczekiwań ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Antyspam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
k
A pis co wrabia w spółkach skarbu pań...
Jango Fett
Czy to faktycznie ma być obwodnica wewn...
KL
Następna głupia obwodnica. Zamościowi...
love_zamosc
Życze powodzenia w walce o prawa pracow...
MPK
"Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia ...
MPK
zibi - oj chyba jest za pozno...
Aha?
Poza tym, że info. średnio świeże i ...
Kmicic
PIS jest partią katolickich komunistów...
Kmicic
Kolejna partia socjalistów, która jesz...
Edyward
Pewnie był nawalony jak stodoła...
Tutejszy
Oby nowe ugrupowanie nue skończyło jak...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama