Sport | ZamośćRedakcja4 maja 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zamość: Hetman w III lidze!

R E K L A M A    B O A R D

Na sześć kolejek przed końcem rozgrywek Hetman Zamość zapewnił sobie awans do III ligi. Zawodnicy trenera Jacka Ziarkowskiego pokonali w sobotę (4 maja) Lubliniankę 2:1.

Mecz ułożył się dla gospodarzy wyśmienicie. Już w 7 min. Hetman objął prowadzenie po bramce Pawła Myśliwieckiego. Pół godziny później przed szansą na podwyższenie wyniku stanął Przemysław Kanarek, gdy sędzia podyktował rzut karny dla zamościan. Niestety bramkarz Lublinianki obronił strzał obrońcy Hetmana. Niewykorzystana okazja zemściła się na gospodarzach. Dwie minuty później wyrównał Rejmak.

Po przerwie los uśmiechnął się do gości. Sędzia podyktował karnego dla Lublinianki. Tym razem Amermajster stanął na wysokości zadania i obronił „jedenastkę” wykonywaną przez znanego zamojskim kibicom Jakuba Bednarę. W 58 min. sędzia po raz kolejny podyktował karnego dla gospodarzy. Tym razem do piłki podszedł Mateusz Olszak i zamienił „wapno” na bramkę. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Dzięki zwycięstwu nad Lublinianką piłkarze Hetmana zapewnili sobie awans do III ligi na sześć kolejek przed końcem rozgrywek. Gratulacje!

Hetman Zamość − Lublinianka 2:1 (1:1)
Bramki: Paweł Myśliwiecki 7′, Mateusz Olszak 58′ (rzut karny) − Adrian Rejmak 40′

Hetman: Amermajster − Skiba, Żmuda, Kanarek, Dudek − Buczek (76′ Pupeć), Słotwiński, Kycko (82′ Daszkiewicz), Olszak (89′ Turczyn) − Myśliwiecki (90′ Rusiecki), Oziemczuk.

Lublinianka: Żuber − Kośka (70′ Morenkov), Mulawa, Bednara, Kowalczyk − Wrzesiński (80′ Drzazga), Kuzioła, Stępień, Rejmak (82′ Milcz) − Iwańczuk (70′ Wszołek), Rapa (80′ Giza).

Żółte kartki: Przemysław Kanarek, Patryk Słotwiński, Paweł Myśliwiecki Rafał Stępień, Adrian Rejmak

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "mieszkaniec" dnia 13 maja 2019 o godzinie 7:48:43 napisał:
    Oficjalnie nie III liga tylko IV więc jeszcze bardzo długa droga. Oczywiście trzeba gratulować sukcesu, ale pytanie czy Hetman obecnie jest w stanie przejść dalej? Baza i fundusze ma na to, ale reszta dalej zostawia wiele do życzenia
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Thomasie, dość ogólnikowo napisałeś...
Mirek
Nie chcę wejściówki od firmy, która ...
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Witold
No i dobrze. Ciesz się, że chociaż ty...
Ania
To nie jest pełna lista ani laureatów...
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Magdalena
Przepiękne przedstawienie, polecam i gr...
KL
Możliwe jest, że Misski Brzydul z Lube...
z_boku
Czym droga Leno uraził Ciebie mój niew...
trzecie oko
Rajd Rowerowy Zamość-Zwierzyniec lub K...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018