Sport | Zamośćtekst nadesłany16 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Dreszczowiec mile widziany

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

KPR Legionowo jest drużyną, do której zamojscy kibice piłki ręcznej mają specjalny sentyment. W pierwszej rundzie MKS Padwa właśnie w Legionowie odniosła najbardziej zapadające w pamięć zwycięstwo 26:25. Powtórka w dzisiejszym (sobota) meczu w hali OSIR Zamość (godz. 18) będzie bardzo mile widziana.

Na czym polegała magia listopadowego meczu? Przede wszystkim graliśmy z drużyną, która jeszcze kilka miesięcy wcześniej występowała w elicie polskiego szczypiorniaka. Po drugie, zwyciężyliśmy na parkiecie rywala w niezwykle dramatycznych okolicznościach. Praktycznie przez całe spotkanie szala zwycięstwa delikatnie przechylała się na stronę zamojskiego zespołu. Legionowianie szaleńczo gonili wynik, ale nie zdołali złamać rywali. Po wygranej odniesionej w takich okolicznościach nawet opanowany zwykle trener Padwy Marcin Czerwonka pozwolił sobie na wybuch radości.

Okoliczności rozgrywania sobotniego meczu w hali OSiR Zamość są zgoła inne. Legionowianie już pogodzili się z myślą, że nie włączą się do walki o szybki powrót do elity. Zamościanie z kolei mają obecnie na koncie 29 punktów, zajmują bardzo wysokie czwarte miejsce i w efekcie do najbliższego starcia przystąpią w roli faworytów.

Nie lubię takiego określenia i jestem daleki od wskazywania kogokolwiek do tej roli – mówi trener Padwy Marcin Czerwonka. – Historia nie raz już pokazała, że wszelkie przedmeczowe przewidywania mogą na niewiele się zdać. Będzie liczyła się tylko dyspozycja na parkiecie – dodaje.

Ostatnie wyniki przemawiają za gospodarzami. W rundzie rewanżowej zawodnicy Padwy zwyciężyli w czterech spotkaniach. Jedynie z wyjazdu z Przemyśla wrócili z zerowym dorobkiem punktowym.

Miejscowi kibice ostrzą sobie zęby nie tylko na komplet punktów w starciu ze spadkowiczem PGNiG Superligi, ale też… liczą na kolejny dreszczowiec. Emocjonujące końcówki w meczach Padwy stały się bowiem znakiem rozpoznawczym tej drużyny. Najlepszy przykład mieliśmy dwa tygodnie temu. Interwencja bramkarza Karola Drabika, który w ostatniej sekundzie zatrzymał próbę przeciwnika z rzutu karnego, pozwoliła zamościanom wygrać z KSSPR Końskie.

Początek spotkania o godz. 18. Otwarcie trybun nastąpi czterdzieści minut wcześniej.

Bilety na ten mecz w cenach: 18 zł (trybuna główna), 12 zł (normalny), 6 zł (ulgowy) są do nabycia w recepcji hali OSIR Zamość.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Najgorszy kandydat,najbardziej leniwy o ...
Damian_zmc
W mojej ocenie to żałośni są radni k...
Roman
Lubię czytać komentarze oburzonych rad...
Wiosna
Wysokość diet samorządowców, w formi...
Dorota
Mam pytanie; ponieważ kandydaci do PE b...
prawnik
Dlaczego angielski? Przecież tłumacze ...
Mieszkaniec
Funkcja radnego to jest społeczna inicj...
observer
obniżenie wysokości diet - to uchwała...
Roman
Radni myśleli, że na pierwszej sesji, ...
Maja
A gdzie radni Stowarzyszenia ? Nie ma ic...
jan III
Dla mnie najgorszy kandydat. Dla Zamośc...
BB
"ORMo", Musiałeś dużo chorować w szk...
TORRES20400
@"z_boku"; też z sentymentem wspominam ...
z_boku
@"Torres20400" - pamiętam czasy kiedy m...
TORRES20400
@"z_boku"; No co Ty. Jak idę kupować b...
men
PROPAGANDA PRL Szebrzeszyn nie posiada l...
z_boku
Bez pół litra nie rozbieriosz.......
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018