Sport | ZamośćRedakcja21 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Zamość: Damian Rusiecki zawodnikiem Hetmana

Fot. kshetman.zamosc.pl
R E K L A M A    B O A R D

Damian Rusiecki został wypożyczony do Hetmana ze Świdniczanki Świdnik Mały. Umowa obowiązuje do końca trwającego sezonu.

29-letni zawodnik o inklinacjach ofensywnych swoją przygodę z piłką zaczynał w juniorach Avii Świdnik. W swojej karierze reprezentował barwy Motoru Lublin (rezerwy), ówczesnej Bogdanki Łęczna (rezerwy), Stali Kraśnik, Chełmianki Chełm, Orląt Radzyń Podlaski i Resovii. W ostatnim czasie grał w występującej w klasie okręgowej Świdniczance Świdnik Mały. Podczas zimowych testów w Zamościu zawodnik wielokrotnie wpisywał się na listę strzelców, czym przekonał do siebie szkoleniowca Biało-Zielono-Czerwonych.
To kolejne wzmocnienie drużyny prowadzonej przez Jacka Ziarkowskiego. Podczas zimowego okienka transferowego do Hetmana dołączyli także: Jakub Buczek, Michał Amermajster, Cezary Pęcak, Kacper Kopyciński i Patryk Słotwiński.

 

źródło: kshetman.zamosc.pl 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "no name" dnia 21 marca 2019 o godzinie 7:59:10 napisał:
  super! ciekawe czy w tym świetnym klubie gra jakiś wychowanek zamojskich klubów. miasto kasę daje na najemników którzy grają w ... IV lidze weźcie przykład z naszych szczypiorniaków, zobaczcie na co stać zawodników z naszego miasta.
  R E K L A M A
 • "zamościak" dnia 21 marca 2019 o godzinie 12:00:21 napisał:
  Co oni tam wyprawiają ? Jakaś dywersja ? To już Hetman nie ma swoich młodzieżowców ? Jakieś ochłapy ściągają i to tylko do końca sezonu. Miasto powinno się przyjrzeć tym poczynaniom, nie wierzę, że pieniądze dają na epizod z obcymi zawodnikami. Czyżby trener nie radzi sobie z zawodnikami, których ma ? Dobry trener/szkoleniowiec poskłada zespół z tego co przyjął.
 • "Anonim" dnia 21 marca 2019 o godzinie 18:48:39 napisał:
  Jak po rundzie masz awans w kieszeni to wypadało by raczej szukać zawodników, którzy przydadzą się w III lidze a nie sprowadzać wynalazki, które wydoją z kasy i zabiorą się w czerwcu. Ale co tam za nie swoją kasę to można się bawić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018