Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja19 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Zamość: Błażewicz, Zwolak, Lizut najlepszymi radnymi zdaniem Czytelników roztocze.net [WYNIKI SONDY]

R E K L A M A    B O A R D

Piotr Błażewicz (PiS), przewodniczący Rady Miasta Zamość został wybrany przez Czytelników roztocze.net najlepszym radnym Hetmańskiego Grodu. Tuż za nim uplasowali się Rafał Zwolak (Zamojska Koalicja Obywatelska) i Tadeusz Lizut (KWW Marty Pfeifer).

Przypomnijmy, że głosowanie trwało od 11 marca do 18 marca do godz. 12. Czytelnicy roztocze.net wybierali radnych, którzy najlepiej – ich zdaniem – reprezentują interes Zamościa i jego mieszkańców. W sumie oddano w nim 1133 głosy. Przyszedł czas by przedstawić wyniki sondy.

Najwięcej, bo 205 uzyskał przewodniczący RM Piotr Błażewicz (PiS) i to on został zwycięzcą sondy roztocze.net . Drugie miejsce na podium zdobył Rafał Zwolak (169 głosów) z Zamojskiej Koalicji Obywatelskiej, zaś trzecie Tadeusz Lizut (116 głosów) z KWW Marty Pfeifer. Niewiele do podium zabrakło Agnieszce Klimczuk z ZKO (111 głosów) i radnej PiS, Monice Zawiślak (100 głosów).

Zwycięzcy, jak i pozostałym radnym gratulujemy!

Poniżej prezentujemy pełne wyniki sondy.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 11.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Farsa" dnia 19 marca 2019 o godzinie 21:19:11 napisał:
  Szanowne roztocze.net wynik tego sondażu to jakaś farsa , ja rozumiem po 2 latach bycia radnym można mieć jakieś dokonania dla mieszkańców(wyborców) , lecz z całym szacunkiem do Pana Lizuta i Pana Błażewicz ja się pytam Co takiego zdążyli dokonać?. Byłem Waszym czytelnikiem , lecz wybaczcie do dziś.
  R E K L A M A
 • "Jacek" dnia 19 marca 2019 o godzinie 22:01:25 napisał:
  Robienie sondażu na najlepszego radnego już na początku kadencji to jakaś lipa. Podejrzewam, że tu nie liczyły sie dokonania tylko umiejętności w szybkim czyszczeniu ciasteczek i resetowaniu modemu. Bardzo mi przykro ale od dzis przestaję odwiedzać tą strone, bo nie lubie uczestniczyć w farsie (jak to nazwał ktoś wyżej).
 • "KL" dnia 19 marca 2019 o godzinie 22:18:46 napisał:
  Założenie, że z jednego IP można głosować raz dziennie nie jest prawdziwe. Następnym razem wygra ten, który powinien wygrać!
 • "Nikt.wazny" dnia 20 marca 2019 o godzinie 12:52:03 napisał:
  Taka forma zabawy jest......... glupia i mało wiarygodna! Poza radnym Zwolakiem pozostała dwójka na podium plus pani Zawiślak to tzw. Anonimowe osoby ,a głosy zostaly oddane zapewne przez rodziny zainteresowanych osób. No ale jak mają się oni z tym poczuć lepiej to niech im będzie, ze są super radnymi. Moje pytanie brzmi: czym owa trójka zablysnęla, ze zostawila w tyle innych Radnych? ;)
 • "observer" dnia 20 marca 2019 o godzinie 15:30:17 napisał:
  OK - podbechtaliście swoje ego - a teraz do roboty.
 • "Thomas" dnia 20 marca 2019 o godzinie 23:17:59 napisał:
  Nie jestem tym zdziwiony, ten sondaż miał być uhonorowaniem, czy może potwierdzeniem pozycji innego radnego, a tutaj niestety dość duże rozczarowanie. Ten sondaż pokazuje jak słaba jest koalicja obywatelska, a jak silne jest Prawo i Sprawiedliwość Nie wiem czemu miał służyć ten swoisty ranking popularności zwłaszcza na Portalu sprzyjającym KO? KO - to dość pechowa i niefortunna nazwa z negatywnymi konotacjami sportowymi. Niektórzy radni otrzymali po dwa głosy, co samo w sobie jest dość dziwne, jak jak można zostać radnym uzyskując dwa głosy? No chyba, że jest się Szymonem Okrutnikiem i tak jak Simon said ze, on mast bi prezydent, co o mało mu się nie udało można dojść jednak do dość wstrząsających, bardzo złych, bardzo niepokojących wnisoków dla KO. Mianowicie, grupa ponad 1000 ankietowanych , to grupa reprezentatywna, aż nadreprezentacja w mieście 60 tysięcznym. OKAZUJE SIĘ BOWIEM, ŻE POLITYCY KO NIE SA POPULARNI WŚRÓD SWOJEGO ELEKTORATU - BA NAJPOPULARNIEJSZY W TEJ STAWCE JEST ABSOLUTNY DEBIUTANT LOKALNY POLITYK. opozycja ma pięc lat aby odrobić lekcję
  • "Hgy" dnia 24 marca 2019 o godzinie 7:51:28 napisał:
   Zjedz snickersa i orxestan gwiazdorzyc
 • "zadowolony" dnia 22 marca 2019 o godzinie 8:53:27 napisał:
  Niektórzy sie juz wykazali. Pan Lizut maczał palce w podwyżce cen na basenie i demontażu funkcjonowania prywatnie działajacych tam trenerow pływania. Czego sie nie robi dla krzewienia kultury fizycznej i walki z prywaciarzami. Dziekujemy. Tak trzymać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018