Edukacja | Galerie | Kultura i rozrywka | ZamośćRedakcja22 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Zamość: 70-lecie MDK [FOTO]

Fot. Daniel Czubara, Gazeta Akademicka "Skafander"
R E K L A M A    B O A R D

W sali widowiskowej Klubu Batalionowego w Zamościu odbyły się uroczyste obchody 70-lecia Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. Były występy artystyczne dzieci i młodzieży, podziękowania i gratulacje. Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia. Autorem zdjęć jest Daniel Czubara z Gazety Akademickiej „Skafander”.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "A.K" dnia 22 marca 2019 o godzinie 14:46:02 napisał:
  A dużo było wymienionych nazwisk byłych pracowników, dzięki którym ta placówka do tej pory istnieje? Jak organizatorzy nie spamiętali to postaram się ich wymienić i tych, co prowadzili zajęcia i MDK dzięki sukcesom ich zespołów rozwijał się, jak i tych z administracji i obsługi, oraz tych, co odeszli: Bełech Helena/t.ludowy/, Bałakut Jerzy, Bałakut Ryszard/muzycy, akompaniatorzy/, Brzozowski Andrzej/t.nowoczesny/, Chwedeczko Marta/zajęcia plastyczne/, Czuk Wacław/w-ce dyrektor/, Czyżyk Artur, Flor Tadeusz/akompaniament/, Górnik Zofia/zaj.plast/, Danielewicz Barbara/biblioteka MDK/, Halski Henryk, Hajduk Irena/teatr żywoplanowy, t.kukiełkowy,czasowop.o.dyrektora/, Kaźmierczak Waldemar/grupy literackie/, Kula Krystyna /t. zywoplanowy/Lachowicz Zygmunt/akompaniament/, Łaszcz Ryszard/prac.modelarska/, Manerowska Zdzisława/zaj.plastyczne/, Pakuła Irena/grupy teatralne/, Rzeczkowski Marek/grupy literackie/, Hajbos Krzysztof/gr.literackie/, Strus Katarzyna/akompaniament/, Socha Zofia/biblioteka MDK/, Wańczyk Mieczysław/prac.model.,czasowo p.o dyrektora/, Cichoń/z-ca dyrektora/-imienia tej pani nie pamiętam/,Winiarczyk Jadwiga/grupy teatralne/,Smyk Krystyna/rękodzieło,prac.g.dom/, Kudyk Krystyna/ pani sprzątaczka kochana przez dzieciaki/. Niestety, niektórych już nie ma wśród nas, a należy wspomnieć o nich,byli to ś.p. Pogudź Halina/biblioteka/, Różycka Małgorzata.
  R E K L A M A
 • "A.K" dnia 22 marca 2019 o godzinie 14:47:58 napisał:
  A dużo było wymienionych nazwisk byłych pracowników, dzięki którym ta placówka do tej pory istnieje? Jak organizatorzy nie spamiętali to postaram się ich wymienić i tych, co prowadzili zajęcia i MDK dzięki sukcesom ich zespołów rozwijał się, jak i tych z administracji i obsługi,: Bełech Helena/t.ludowy/, Bałakut Jerzy, Bałakut Ryszard/muzycy, akompaniatorzy/, Brzozowski Andrzej/t.nowoczesny/, Chwedeczko Marta/zajęcia plastyczne/, Czuk Wacław/w-ce dyrektor/, Czyżyk Artur, Flor Tadeusz/akompaniament/, Górnik Zofia/zaj.plast/, Danielewicz Barbara/biblioteka MDK/, Halski Henryk, Hajduk Irena/teatr żywoplanowy, t.kukiełkowy,czasowop.o.dyrektora/, Kaźmierczak Waldemar/grupy literackie/, Kula Krystyna /t. zywoplanowy/Lachowicz Zygmunt/akompaniament/, Łaszcz Ryszard/prac.modelarska/, Manerowska Zdzisława/zaj.plastyczne/, Pakuła Irena/grupy teatralne/, Rzeczkowski Marek/grupy literackie/, Hajbos Krzysztof/gr.literackie/, Strus Katarzyna/akompaniament/, Socha Zofia/biblioteka MDK/, Wańczyk Mieczysław/prac.model.,czasowo p.o dyrektora/, Cichoń/z-ca dyrektora/-imienia tej pani nie pamiętam/,Winiarczyk Jadwiga/grupy teatralne/,Smyk Krystyna/rękodzieło,prac.g.dom/, Kudyk Krystyna/ pani sprzątaczka kochana przez dzieciaki/. Niestety, niektórych już nie ma wśród nas, a należy wspomnieć o nich,byli to ś.p. Pogudź Halina/biblioteka/, Różycka Małgorzata/zaj. artystyczne.
 • "A.K" dnia 29 marca 2019 o godzinie 14:56:07 napisał:
  No i spośród wszystkich powyżej wymienionych należy koniecznie dołączyć panie prowadzące grupy teatralne- panią Krystynę Różańską / Teatr młodego Aktora/, panią Jawor Elżbietę, z dawnych pracowników panią Sierkowską Helenę,cóż, nie sposób zapamiętać wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018