Lifestyle | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja12 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy

W Zamościu powstaje KFC. Będzie to pierwsza restauracja słynnej sieciówki w regionie

fot. materiał nadesłany
R E K L A M A    B O A R D

To już pewne. Przy zamojskiej obwodnicy lada dzień ruszy budowa obiektu dla popularnej sieciówki. Spółka B4 Baretcki z Tomaszowa Lubelskiego, właściciel terenu, podpisała właśnie umowę z hiszpańskim holdingiem AmRest, zarządzającym siecią restauracji w całej Europie. I buduje dla giganta obiekt, który ma działać pod szyldem KFC.

– Będzie to kolejna, po oddanej do użytku w grudniu zeszłego roku „Biedronce”, inwestycja przy ul. Legionów. Jest częścią powstającego tam wielkiego kompleksu handlowo-usługowego. Tworzymy go z myślą o mieszkańcach Zamościa i regionu, którzy w jednym miejscu będą mogli zrobić kompleksowe zakupy w sklepach znanych marek, zjeść, umyć samochód, rodzinnie spędzić czas – mówi Błażej Bartecki, właściciel spółki B4 Bartecki, która zajmuje się budową obiektów komercyjnych. Jeden z nich właśnie buduje dla holdingu AmRest w Zamościu.

Legionów 8 – ten adres, gdzie w latach 90. powstał pierwszy w mieście supermarket, znów – dzięki KFC – ożyje. Teren już został ogrodzony, a nad nim góruje wielki baner „Tu powstaje KFC”. Będzie to pierwsza restauracja KFC na Zamojszczyźnie. Dołączy do sieci 265 działających pod tym szyldem w Polsce. Popularne kubełki KFC z kurczakiem w ziołach i chrupiącej panierce można będzie zamówić w Zamościu już pod koniec roku. Przed Bożym Narodzeniem na ulubioną kanapkę będą mogli także wstąpić tu zmotoryzowani klienci.

– Rozmowy z hiszpańskim holdingiem AmRest, spółką zarządzającą siecią restauracji w całej Europie, także działającymi pod szyldem KFC, trochę trwały. Bo to bardzo wymagający partner, który, zanim podpisze umowę, bardzo szczegółowo sprawdza i bada każdą lokalizację. Ale udało się nam go przekonać, że warto tę znaną markę ulokować w Zamościu. Jeśli KFC może być w Chełmie czy Lublinie, to dlaczego nie w mieście światowego dziedzictwa kultury? – przekonuje Błażej Bartecki.

I zdradza, że holding AmRest, który obecnie prowadzi ponad 2 tys. restauracji w 26 krajach (m.in. w jej portfelu znajdują się takie marki jak Pizza Hut, Starbucks, Burger King czy KFC), rozważał kilka lokalizacji w Zamościu. Ale to spółce Barteckiego udało się zaproponować hiszpańskiemu inwestorowi najlepszą z możliwych. Spółka AmRest z siedzibą w Madrycie uznała, że KFC przy Legionów 8, to dobra inwestycja. 

Firma Barteckiego blisko 2-hektarowy teren przy Legionów kupiła w zeszłym roku – od właściciela sieci Aldik. W grudniu wybudowała tam obiekt dla „Biedronki”. Teraz rusza z budową obiektu o powierzchni 300 mkw, gdzie powstanie KFC.

– Plusem tej lokalizacji jest położenie przy obwodnicy miasta, sąsiedztwo największego osiedla mieszkaniowego, które liczy 10,6 tys. mieszkańców, a także obustronna sygnalizacja z systemem inteligentnych świateł. Jeśli samochód zechce skręcić do nas, wystarczy, że stanie na zjeździe indukcyjnym, wtedy niemal natychmiast zapala się zielone światło – wylicza Błażej Bartecki.

Nie bez znaczenia jest także obecność „Biedronki”, którą miesięcznie odwiedza 50 tys. klientów. Kolejny atut, to planowana w przyszłym roku budowa w sąsiedztwie KFC wielkiego Parku Handlowego, gdzie ulokowane zostaną stoiska znanych marek oraz myjnia samochodowa. Nie bez znaczenia będzie też rozległy parking dla klientów. I, oczywiście swoboda dojazdu, bez konieczności przebijania się przez miasto czy spędzania niepotrzebnego czasu w korkach.

Ponadto właściciel terenu dysponuje najwyższym w Zamościu pylonem reklamowym, na którym zapewnia miejsce do prezentacji dwustronnej reklamy świetlnej o powierzchni 25 mkw.

Budynek KFC ma być gotowy we wrześniu, a pierwszych klientów – także zmotoryzowanych – restauracja przyjmie jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Zatrudnienie znajdzie tu 40-60 osób z Zamościa i okolic.

Na inwestycji skorzystają również lokalni hodowcy i rolnicy. Bowiem restauracje KFC znane są z tego, że cenią świeżość ponad wszystko. Nie bez powodu ich hasło reklamowe brzmi: „Dobre, bo świeże”. Dlatego KFC, tam gdzie powstaje, współpracuje z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami mięsa i warzyw.

Bartecki to marka

B4 Bartecki spółka komandytowa jest jedną ze spółek Grupy Firm Bartecki, działającej na rynku od 2006 roku. Zaczynała od prowadzenia małego sklepu z materiałami budowlanymi w centrum Tomaszowa Lub. Potem działała – i wciąż działa pod tym szyldem – jako firma MB Bartecki. Ciągle się rozwijała, dopasowując swoją ofertę do zmieniających się wymogów rynku.  Dziś jest to dynamiczna i prężna firma z ugruntowaną marką, znaną nie tylko na Zamojszczyźnie, ale także i w Polsce.

Firma Błażeja Barteckiego stworzyła m.in. projekt przebudowy tomaszowskiego hotelu „Laureat” (ma działać pod marką Ibis Styles), wybudowała trzy osiedla w Tomaszowie Lub. oraz oddała do użytku sklepy „Biedronki” w Łaszczowie (2014), Izbicy (2016), Hrebennem (2017), Józefowie (2017) oraz Zamościu (2018). Bartecki Development u zbiegu ulic Zamenhofa i Bazyliańskiej w Zamościu buduje również nowoczesne Apartamenty Bazyliańska 1., które swoją architekturą wpisują się w klimat zamojskiej Starówki.

Kolejną ciekawą inwestycją firmy Bartecki Development jest stworzenie unikatowego obiektu przy ul. Sienkiewicza Zamościu.  W stuletniej Starej Elektrowni, w sprawie zakupu której została podpisana umowa przedwstępna, powstaną mieszkania, apartamenty i pierwsze na zamojskim rynku luksusowe penthausy. Będą znane pod szyldem „Elektrownia Park Residence”.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "klient 1" dnia 12 czerwca 2019 o godzinie 16:06:16 napisał:
  Bardzo się cieszę.Dotychczas musiałem jeżdzić do pobliskich miast by wstąpić do KFC,teraz wszystko to co lubię będzie na miejscu,jeszcze tylko Starbucks by się przydał i byłbym usatysfakcjonowany w 100 procentach.Do KFC pisałem od dawna tak jak i wiele innych osób.Możemy się cieszyć bo w jakimś stopniu też dzieki nam teraz wszystko się spełni.
  R E K L A M A
 • "eLZet" dnia 12 czerwca 2019 o godzinie 19:44:05 napisał:
  I niedaleko spalarnia śmieci w prezencie od Veolii. Zakupy przy cieniu jej komina i akompaniamencie wyziewów.
  • "trzecie oko" dnia 12 czerwca 2019 o godzinie 23:25:39 napisał:
   Byłem w miastach gdzie działają spalarnie, nic nie śmierdzi jest ekologicznie, jak się coś pisze to obiektywnie. Prawda nas wyzwoli !!!!!!!
  • "observer" dnia 13 czerwca 2019 o godzinie 8:13:47 napisał:
   zafiksowałeś się i serwujesz swoje wyziewy?
 • "ArchiTec" dnia 25 czerwca 2019 o godzinie 12:42:10 napisał:
  Budujcie co chcecie ale Starego Miasta nie dotykać, widzieliście co powstaje na ryneczku zielony ,nie wiem jakim cudem ale przepchnięty został 3 kondygnacyjny budynek który ignoruje w każdym aspekcie zabudowę staromiejską. O co chodzi czy nikogo to nie razi....?????????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018