Prawo i Biznes | Społeczeństwo i patriotyzm | Zamość | Zdrowie i UrodaRedakcja9 maja 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

VII Regionalna Konferencja Polskiej Federacji Szpitali – Zamość 2019 [PROGRAM, REJESTRACJA]

R E K L A M A    B O A R D

Polska Federacja Szpitali oraz Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o. zapraszają do udziału w VII Regionalnej Konferencji Polskiej Federacji Szpitali – Zamość 2019.

Wezmą w niej udział m.in.:

  • Jarosław Fedorowski Prezes Polskiej Federacji Szpitali,
  • Józefa Szczurek – Żelazko Wiceminister Zdrowia,
  • Jarosław Stawiarski Marszałek Województwa Lubelskiego
  • Karol Tarkowski dyrektor Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Uczestnicy będą rozmawiać m.in. na temat reformy systemu służby zdrowia 2019, nakładach na finansowanie świadczeń opieki zdrowotnej w województwie czy polonijnej pracy społecznej.

Szczegółowy program konferencji:

8:00-9:00 Rejestracja uczestników

9:00-9:15 Słowo wstępne. Powitanie gości – Jarosław J. Fedorowski Prezes Polskiej Federacji Szpitali; Mariusz Paszko Prezes Zamojskiego Szpitala Niepublicznego Sp. z o.o.

9:15-9:35 Aktualności Polskiej Federacji Szpitali – Jarosław J. Fedorowski Prezes Polskiej Federacji Szpitali.

9:35-9:55 Polonijna praca społeczna w drodze do zmiany mentalności lekarza – Sergiusz Prokopiuk Prezes Stowarzyszenia Lekarzy Polskiego Pochodzenia na Wołyniu, Łuck (Ukraina).

9:55-10:15 Nakłady na finansowanie świadczeń opieki zdrowotnej w województwie lubelskim w okresie funkcjonowania PUZ – Karol Tarkowski Dyrektor Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

10:15-10:35 Ryczałt PSZ na 2019 r. oraz zmiany NFZ dotyczące finansowania szpitali – Daniel Rutkowski Zastępca Dyrektora Departamentu Świadczeń Opieki Zdrowotnej NFZ.

10:35-10:55 Jak skutecznie wspierać zarządzanie ryzykiem prawnym w szpitalach? – Marcin Stępień Dyrektor ds. rozwoju rynku GRC administracja publiczna i ochrona zdrowia Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.

10:55-11:20 Przerwa kawowa

11:20-11:40 Kadry medyczne – sytuacja poszczególnych zawodów medycznych w województwie lubelskim – Józefa Szczurek-Żelazko Wiceminister Zdrowia.

11:40-12:00 Wystąpienie Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego.

12:00-12:20 Wnioski z kontroli przeprowadzonych w podmiotach leczniczych przez Wojewodę Lubelskiego – Agnieszka Kowalska Głowiak Dyrektor Wydziału Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

12:20-12:40 Przyszłość systemu ochrony zdrowia w Polsce. Czy mamy pieniądze na leczenie Pacjentów?– Andrzej Mądrala V-ce Prezydent Pracodawcy RP.

1240-1300 Nowości z Parlamentu i Ministerstwa Zdrowia w zakresie ochrony zdrowia – Piotr Warczyński ekspert, wykładowca akademicki, b. Wiceminister Zdrowia.

13:00-14:00 Lunch

14:00-14:50 Panel dyskusyjny pt. „Reformy systemu ochrony zdrowia 2019 – wyzwania” prowadzący: Jarosław J. Fedorowski Prezes Polskiej Federacji Szpitali

uczestnicy panelu: Agnieszka Kowalska Głowiak Dyrektor Wydziału Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, Andrzej Mądrala V-ce Prezydent Pracodawcy RP, Daniel Rutkowski Zastępca Dyrektora Departamentu Świadczeń Opieki Zdrowotnej NFZ, Jarosław Stawiarski Marszałek Województwa Lubelskiego, Karol Tarkowski Dyrektor Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, Józefa Szczurek-Żelazko Wiceminister Zdrowia, Piotr Warczyński b. Wiceminister Zdrowia, Andrzej Wnuk Prezydent Miasta Zamość.

14:50-15:10 Innowacje w dostępie do danych medycznych z wykorzystaniem silnika Medstream Designer, Piotr Pecko Transition Technologis.

15:10-15:30 Istota ubezpieczeń wzajemnych a trigger czasowy „act comitted”. Szanse i zagrożenia reasekuracji Związku Wzajemności Członkowskiej – Rafał Holanowski Prezes Supra Brokers SA.

15:30-15:50 Raport końcowy z badania potrzeb rekrutacyjnych i szkoleniowych przeprowadzonego na wybranej grupie szpitali członkowskich PFSz. Rekomendacje dalszych działań w obszarze Zarządzania Kapitałem Ludzkim – Jacek Kopacz Manpower Life Scence.

15:50-16:00 Zakończenie i podsumowanie konferencji – Jarosław J. Fedorowski Prezes Polskiej Federacji Szpitali.

16:00 Losowanie nagrody niespodzianki Business Mixer

Konferencja odbędzie się 16 maja 2019 r. – Zamość, Hotel „Artis”, Sitaniec 1

Udział w konferencji jest bezpłatny. REJESTRACJA

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Witold
No i dobrze. Ciesz się, że chociaż ty...
Ania
To nie jest pełna lista ani laureatów...
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Magdalena
Przepiękne przedstawienie, polecam i gr...
KL
Możliwe jest, że Misski Brzydul z Lube...
z_boku
Czym droga Leno uraził Ciebie mój niew...
trzecie oko
Rajd Rowerowy Zamość-Zwierzyniec lub K...
ad111
Oto dowód, że równoległe światy ist...
Gizo
Jedno jest pewne. Od początku zawislak ...
jan III
Co on takiego dobrego dla mieszkańców ...
I to przegrał z kretesem, w takim Zamo...
Elka
A ja mam pytanie - a kto się wreszcie z...
Lena
Zboku, posłuchaj: najpierw rozejrzyj si...
ak
A jednak rozczarowanie antyklerykałów ...
ad111
Poseł "tej ziemi", to jak Jan bez ziemi...
janek
Doceniajmy ludzi, którzy są tak blisk...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018