Artykuł zewnętrzny opłaconytekst nadesłany9 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Ubezpieczenia domu od wszystkich ryzyk.

R E K L A M A    B O A R D

Posiadanie własnej nieruchomości to marzenie prawie każdego, dla niektórych jest możliwe jedynie z pomocą kredytu.

Dlatego warto zdecydować się na ubezpieczenie domu żeby majątek był w 100% bezpieczny. Jak wybrać najlepszą polisę oraz dodatki do ofert?

Zakres ubezpieczenia domu

Ubezpieczenie domu i mieszkania jest całkowicie dobrowolne, a mimo to bardzo wiele osób decyduje się na nie. A wszystko dlatego, że lista niebezpieczeństw rośnie jakie może na razić na szwank nieruchomość. Na liście znajduje się m.in. pożar, włamania, dewastacja mienia czy powódź. Nic dziwnego, że grono osób chcące uchronić się przed skutkami zdarzeń losowych stale rośnie.

Jako podstawowe ubezpieczenie możemy zaliczyć to od zdarzeń losowych, do których zaliczamy wszelkie szkody spowodowane działaniem żywiołów: ognia, wody, powietrza i ziemi. Zaliczamy je do nagłych i nieprzewidzianych wypadków, na które ubezpieczający nie ma wpływu. Są to skutki niszczycielskiego działania zjawisk pogodowych, do których zaliczamy, np. pożar, uderzenie pioruna, huragan, trzęsienie ziemi, osuwanie się ziemi czy powódź.

Ubezpieczyć możemy zarówno sam budynek, jak również wszelkie ruchowości znajdujące się wewnątrz. W przypadku włamania z kradzieżą i rabunku sprzętu, przedmiotów oraz obrazy itp. Przydać się może również OC w życiu prywatnym kiedy zalejesz sąsiadowi mieszkanie. W takim przypadku ubezpieczyciel pokryje wszelkie szkody wyrządzone z twojej winy.

Możesz ubezpieczyć zdrowie i życie swojej oraz swojej rodziny. Inna opcja to ubezpieczenie mienia podczas budowy domu od zdarzeń losowych, kradzieży i dewastacji. To samo tyczy się domku letniskowego i wszelkich ruchomości znajdujących się w nim.

Jak wybrać najlepszą ofertę?

Na rynku dostępne są liczne oferty firm ubezpieczeniowych. Zakres polisy dobierasz na miarę swoich potrzeb. Możliwości jak znaleźć najlepszą jest wiele, np. wyszukiwarka internetowa Wygodnie.pl. Można również skontaktować się z agentem albo infolinią towarzystwa. A także przejrzeć ofertę na stronie internetowej.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
TORRES20400
https://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKkob...
nauczyciel
buachahahahaha, dawno się tak nie uśmi...
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018